Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım vSro Baghdad Ekleme - Limitless linked

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,123
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Baghdad Mapı'nın dosyalarını paylaşacağım. Dosyalar tarafımca test edilmiş olup sorunsuzdur. Mob, npc ve reserve noktaları ekli değildir, kendiniz istediğiniz şekilde eklemeler yapıp daha özgün bir server açığa çıkarabilirsiniz.
Görseller :

Ekran Alıntısssı.JPG Ekran Alın2tısı.JPG Eskran Alıntısı.JPG Ekran sAlıntısı.JPG

İçerisinde çok büyük bir video dosyası vardı... Linki sınırsıza çevirirken onu koymadım... sanırım video formatını upload sitemiz kabul etmiyor.. İsteyen olursa youtube'a yükler buraya frame veririm.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
SADECE MEDIA KISIMLARI MEVCUT. DB KISIMLARI MEVCUT OLMUŞ OLSA ZAMANINDA ONLARI DA İNDİRMİŞ OLURDUM.

Dosyaları gerektiği yerlere eklediğiniz takdirde sıkıntısız çalışacaktır, içerisindeki txt'yi okumayı unutmayınız.

Son düzenleme:

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Teşekkürler paylaşım için

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
link ölmüş olan biri upload ederse sevinirim

xXxGhostSpitiXxX

Vsro Developer Pk2 Editor
Elite
.
Alınan Beğeni
3,424
Ödül Puanları
93
someone who has the files that can upload them again
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

someone who has the files that can upload them again

Spare admin you have files ?​

Xena

.
Alınan Beğeni
1,157
Ödül Puanları
93
here you go bro i took it from my archive
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

takiru kardeşim attığım linkden tekrar upload edebilirsin virus totalda ekleyebilirsin boşuna yeni konu açmıyım birdaha :)

Kardeşim data media map dosyaları yok bunda ? sadece video ve media eklenecekler var

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Kardeşim data media map dosyaları yok bunda ? sadece video ve media eklenecekler var
mapı orjınal silkroad mapından çekersin data verilerini ise media ekleneceklerden aktarırsın saten dogru duzgun bir şekılde paylasım yok nette arsıvden cektım bende zamanında paylasılanlardan

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.