Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Vsro data base paylasimi ile ilgili onemli uyari!

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar Sizlerden Ricam ve yonetim de bana katilacagina eminim lutfen data base paylastiginiz zaman SQL server surum kacsa onunda konu icine eklenmesi simdiye kadar bussuru database client indirdim arsiv icin fakat SQL server 2014 uyumlu iclerinden 3 tanesi cikti digerleri uyumsuz forum kullanicilarimiz o kadar dakika bekliyor client indirirken vs ondan sonra uyumsuz oldugu zaman SQL server bosuna indirmis oluyor lutfen SQL server uyumlu surum kacsa yazmanizi rica ediyorum ayrica 4 sefer sql server kaldir yukle yaptim bunuda goz onunde bulundurusaniz sevinirim iyi forumlar.

ruya

.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
sayın moderatorum2014 sql ye db .bak yaparsan 2017 uyumlu db bile yukleniyor sen neden sql de değişiyorsun

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sayın moderatorum2014 sql ye db .bak yaparsan 2017 uyumlu db bile yukleniyor sen neden sql de değişiyorsun

dostum o dedigini cok denedim klasor seceneklerinden dosya bicimi degistirmeyi yaptim istedigim format a ceke biliyorum herhangi bir dosyanin bicimini ama olmadigi icin 4 sefer database kaldirip kurdum sonuc husran.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43

bende bunu demek istemistim gormeden actim konuyu benden once bu konuya deginmisiniz tesekkurler o kadar database indirdim ki iclerinden sadece 4 tane sql server 2014 uyumlu digerleri icin 2008 2017 vs kaldirip kurmak zorunda kaldim..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.