Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü VSRO DC sorunu

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
sunucu açık edxloaderden giriyorum girdikten sonra char hareket etmeyip 2 saniye sonra dc yiyor çözümü bulamadım iss ayarlarına baktım cb connect te bi sorun gözükmüyor gibi yardım bekliyorum öneriler
Warning : silk data loading failed JID 1
AQ Failed! Log out ! AQType : 9 GameServer altta bu uyarıları verdi chara iletmediği için dc veriyor sorunu nerden ve nasıl halledebilirim iss ayarında ne yapabilirim

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    41.1 KB · Görüntüleme: 80

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,021
Ödül Puanları
214
Bu hata IIS, ODBC ve wwwroot klasörü içerisinde bulunan DBConnect ile ilgilidir, karakterin silk bilgilerini okuyamadığı için karakter dc yer.

Öncelikle IIS ayarlarınızı, portunuzu kontrol edin. Eğer ayarlar doğru ise ODBC kontrolünüzü sağlayın.
ODBC ayarları doğru ve sorunsuz ise sorununuz C diski içerisinde bulunan inetpub\wwwroot klasöründeki DBConnect dosyasındadır.
Bu dosya içerisinde SQL ID ve PW'nizi kontrol edin, büyük ihtimal ID ve PW'niz veya SQL veri yolunuz yanlıştır.
(.\SQLEXPRESS yazmanız yeterli olur.)

Ayarları yapıp kaydettikten sonra tüm modülleri yeniden başlatın ve giriş yapın.
Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
istediğiniz herhangi bir
Bu hata IIS, ODBC ve wwwroot klasörü içerisinde bulunan DBConnect ile ilgilidir, karakterin silk bilgilerini okuyamadığı için karakter dc yer.

Öncelikle IIS ayarlarınızı, portunuzu kontrol edin. Eğer ayarlar doğru ise ODBC kontrolünüzü sağlayın.
ODBC ayarları doğru ve sorunsuz ise sorununuz C diski içerisinde bulunan inetpub\wwwroot klasöründeki DBConnect dosyasındadır.
Bu dosya içerisinde SQL ID ve PW'nizi kontrol edin, büyük ihtimal ID ve PW'niz veya SQL veri yolunuz yanlıştır.
(.\SQLEXPRESS yazmanız yeterli olur.)

Ayarları yapıp kaydettikten sonra tüm modülleri yeniden başlatın ve giriş yapın.
Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.