Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSro Özel Panel Paylaşım Tarihi 30.02.2019

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar biliyoruzki piyasada ücretsiz paneller hep klasiktir.
Şimdi belirtmiş olduğum tarihte bu paneli free olarak yayınlamayı düşünüyorum panel hakkında düşüncelerinizi yorumlara iletebilirsiniz..
Panel tamamen ücretsiz paylaşılacaktır bu forum sitesine özel panel PDO ile kodlanmış olup hiç bir güvenlik açığı bırakılmamıştır.. buyrun panel hakkında görseller .

Logger
oXqNPX.jpg

V98z5B.jpg

v6ANdA.jpg

9aWr8Z.jpg

MV8B5M.jpg

XM8375.jpg

bVZEAm.jpg

AD8XQB.jpg

JZ8zr5.jpg
very good boy congratulations for the work you did for us via sro DDDD GOOD WORK

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
paylaşım yapılmadı sanırım dimi hocam ServerEdit

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Vay be anılarım debreşti bu panel bana aitti vsrotr.com net org diye sro açmıştım zamanında kodlamayı maliğe yaptırmıştım sağolsun piyasadan çekilince gitti paneli başkalarına sattı etti sonra remo kodladı derken piyasaya düştü. Tasarımı arkadaşımla sabahlara kadar uğraşmıştık çok detaylı bir tasarımdı 10 sene oldu piyasadan çekileli

Oyunun konsepti kırmızı olduğu için siteyi kırmızı tasarlamıştım reklamlarına kadar kırmızıydı.

Ekli dosyalar

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    23.7 KB · Görüntüleme: 46

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Vay be anılarım debreşti bu panel bana aitti vsrotr.com net org diye sro açmıştım zamanında kodlamayı maliğe yaptırmıştım sağolsun piyasadan çekilince gitti paneli başkalarına sattı etti sonra remo kodladı derken piyasaya düştü. Tasarımı arkadaşımla sabahlara kadar uğraşmıştık çok detaylı bir tasarımdı 10 sene oldu piyasadan çekileli

Oyunun konsepti kırmızı olduğu için siteyi kırmızı tasarlamıştım reklamlarına kadar kırmızıydı.

reklam efsane :) senin gibi insan piyasada zor bulunur.

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93

Vsrotr yi ve sizin eskiden piyasa girdiğinizi biliyorum ofis bile açmıştınız yanlış hatırlamıyorsam bu panelin tasariminida sizden olduğunu biliyorum ta ozamanlar benimde çok hoşuma gitmişti bu tasarım

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
İletişim bilgilerimi paylaştım diğer tasarımları da size bulup atarım onları da kodlarsınız. Uzun zaman oldu piyasadan ayrılalı fakat her şey değişmiş en dandik siteye bile bir dünya para istiyorlar bence piyasayı biraz eski haline çevirip karıştırmak herkes için faydalı olur fırsatçıların önüne geçmiş oluruz. Bende çok geri kaldım ama ufakta olsa bir server hazırlamaya çalışıyorum. Bir önceki gibi iddialı olmasa da iyi kötü bir oyun olacak inşallah. Malum durumlar eve kapandıkça bu işlere sürekli tekrardan.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Vay be ne çabuk geçmiş bir sene hepimiz 30 Şubat olmasını bekliyorduk o zamanlar, olsa da paylaşılsa diye ama hâlâ 30 Şubat olmadı 😃

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.