Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro Panel Kurulumu Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Merhabalar değerli forum sakinleri konunun yeri tam olarak burasımı tam olarak bilmiyorum değilse eğer şimdiden özür dilerim. Bir kaç isteğim, sorum olacak eski bir silkroad oyuncusuyum güzel bir server uzun soluklu bulamadım hep kapanıyor sürekli bir ayda falan daha öncede vsro kurulumu editi yapmışlığım vardı çok öncedendi ama siegertv isimli arkadaşın videolarını izleyerek yapmıştım. Kendi oyuncu bilgisayarımdan Hyper-v ile sanalaştırma yaparak bir server kurdum test yapma amaçlı Windows server 2022 bu forum sayesinde adım adım takip ederek bir oyun kurdum sorunsuzca sonra panel kurmayı da öğreneyim diyerek işe koyuldum ama izlediğim videoların çoğu eski mesela İss bölümünde php manager yüklü ama Microsoft desteğini kesmiş artık yüklenmiyor başka bir şekilde yükleniyor Microsoft installer 5.1 diye bir programla onda da yüklenmiyor kısaca panel kurulumunda çıkmazdayım colundnot find1 falan hatalar veriyor falan özetleyecek olursak güncel 2024 tarihli panel kuruluma ait bir video eğitici bir şeyler var mı veya böyle bir şey yapma fikri olan var mı belki sanallaştırma ile olmuyordur ondan da olabilir bilgi alma amaçlı buraya yazdım iyi forumlar herkese

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,183
Ödül Puanları
113
Regedit

HKLM/System/CCS/Services/W3SVC/Parameters/MajorVersion

Buraya gir majorversion 8 yap sorunsuz yüklenecek phpmanager sonra tekrar eski haline getirebilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Teşekkür ederim yarın bilgisayar başına geçince dediklerini deneyip sonucu bildireceğim. Bu dediğin adımları izledikten sonra Microsoft installer ile yükleyebileceğim değil mi php manageri doğru mu anlamışım.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,183
Ödül Puanları
113
Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Söylediğiniz her şeyi yaptım php manager geldi ayarlamaları yaptım videoda gösterilen her şeyi eksiksiz yaptım Could Not Find driver1 hatası veriyor. Bu hatada sorun nereden kaynaklanıyor panel dosyalarından mı yoksa iss veya php managerden falan mı?

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,515
Ödül Puanları
113
Söylediğiniz her şeyi yaptım php manager geldi ayarlamaları yaptım videoda gösterilen her şeyi eksiksiz yaptım Could Not Find driver1 hatası veriyor. Bu hatada sorun nereden kaynaklanıyor panel dosyalarından mı yoksa iss veya php managerden falan mı?
localde sanallaştırma ihtiyacına gerek olduğunu düşünmüyorum windows 11 de local olarak panel kuruyorum sanallaştırmayı sunucuya bıraksanız yeterli :) windows defender tarzı programda dışlama alsanız yeterli oyuna girmek için böylece daha hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz ve tr sunucu kadar ucuz sunucular yok bir tane kiralayıp rahatlayabilirsiniz

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
6
Biraz deneyim kazanıp daha sonra sunucu kiralamak istedim EfsaneSro nickli arkadaş sağolsun yardımcı oldu bütün hataları düzelte düzelte gittim şuan lisans yok hatası alıyorum onu çözmeye çalışıyorum kurmaya çalıştığım ponel pure panel

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,183
Ödül Puanları
113
Eksik db olmayacak hepsini kuracaksın
Purelogger
Panel
Shard
Log
Acc

1 tanesi eksik olursa o hatayı alırsın

Oyla 0
Çözüm

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
186
Ödül Puanları
43
konu çözüldü olarak güncellenmiştir.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.