Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

noral

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Kısa zamandır SRO-R skill düzenini aradım ve sonunda güzel bir yöntem buldum denedim ve çalışıyor sizle paylaşmak istedim. Vereceğim değerleri SQL'e okutursanız SRO-R skill düzeni olacaktır, tek farkı Cold, Lightning ve Fire skillerini tek bir tabloda tutuyor. iSro'daki gibi olmamasının sebebi sanırım yine sro_client.exe (Allah belasını vermesin sro_clientin :D). Media içinde verdiğim ikonları ve tekstleri gerekli yerlere atarsanız düzgün çalışacaktır. Dikkat etmeniz geren nokta Çin ırkı için mastery ayarı yapmanız yani kalkıp mesela 120 cap için 360 ya da 480 yaparsanız adamlar 5, 6 build falan açarlar bu seferde Çin karakterleri güçsüz olayı tersine döner Avrupa karakterleri zayıf kalır, tavsiyem 240'tır. (120 cap için)
Ne olur ne olmaz DB ve Media yedeklerimizi alalım.

Veritabanı Kısmı:

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Şimdi ilk önce yukarıda verdiğim değerleri 'New Query' deyip yapıştırıyoruz ve ardından Execute SQL ediyoruz.

Sonra,

Kod:

Eğer ki DB To Media programı sizde Crash'e neden oluyorsa yukarıda verdiğim değeri okutup gerekli yerlere ekleme yapın, eğer ki Crash olayı olmuyorsa DB To Media yapıp Media PK içine direk atın daha kolay olur.

En son,

Kod:

Textuisystem.txt' e yukarıda verdiğim satırı ekleyin ve 8 tab sonra olmasına dikkat edin.

Media PK Kısmı:

Verdiğim RaR dosyasını indirip gerekli dizinlere atın.

Görseller:

teşekkürler

kolera159

.
.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
--skilldata_5000enc.txt için
SELECT * FROM _RefSkill
WHERE ID BETWEEN 0 AND 4999 ORDER BY ID ASC
--skilldata_10000enc.txt için
SELECT * FROM _RefSkill
WHERE ID BETWEEN 5000 AND 9999 ORDER BY ID ASC
--skilldata_25000enc.txt için
SELECT * FROM _RefSkill
WHERE ID BETWEEN 20000 AND 24999 ORDER BY ID ASC
Bu Skiller hocam nedir

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,095
Ödül Puanları
113
Bu Skiller hocam nedir
görselere baksan anlayacaksın
İsroda aynı anda fire cold light açılıyor tek skilleri açmakla uğraşıyorsunya hani ( oynamadım hiç bilmiyorum )
bunda sro_client edit lazım fakat üşengeç olduklarından yapmıyorlar risesun97' de böyle bi çözüm sunmuş tüm buildleri 1 skil tab da toplamış

kolera159

.
.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hocam bu skilleri yaptım ama orjinale nasıl çeke bilirim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bunuda paylaşırsanız çok güzel olacak

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,861
Ödül Puanları
213
Bu paylaşımın forumun diplerinde kalmasına gönlüm el vermedi. Belki görüp kullanmak isteyen olur diye #UP

Daha önce test ettim sorunsuz