Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Stat Problemi

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Oyunda Başlangıç 120 Level yaptım HP MP 14670 ile başlamasını istediğim şekilde Prosedür Koduna ekledim
14670 HP MP ile başlatma sebebim , Stat Sıfırlama Scroll kullandıktan sonra statım sıfırlanıyor HP MP 14670 Oluyor 120 Levele Göre
Bende bu sebebten dolayı Prosedür kısmınada hp-mp başlangıç ayarını yapmama rağmen yeni oluşturduğum karakterim 14670 hp-mp ile başlamıyor
Görsellerde Göründüğü gibidir
SOL RESİM : 120 Başlangıç Hali
SAĞ RESİM : 120 Başlangıç Stat Sıfırlama Scroll Kullandıktan sonraki Halidir + Query kodu ilede denedim Aynı sonucu alıyorum
ALT RESİM : SRO_VT_SHARD > _AddNewChar Başlangıç Prosedür kodudur
2.Sorum ? Chines veya European 120 level başlangıç yapan karakter kaç hp-mp ile başlamalıdır ve kaç stat pointi olması gerekiyor ?
/ZOE kodu ile test ettim stat point ve HP MP ne duruma geliyor diye kendimi 1 lv'den 120'ye levele yükselttim ROC atıp keserek elle ettiğim hp-mp 1400 küsür oluyor statlara ellenmemiş halde ?
Stat sıfırlama scrollu kullanınca 14670'e çıkıyor HP MP bu neden böyle anlayan kişiler bi aydınlatırsa sevinirim teşekkürler
baslangic.png sifirlanmis.png db.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kendim çözdüm prosedürde STR int 139 olarak ayarladım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Karakter 1 levelde 20 STR int ile başlar
119 level daha atlayınca 120 seviyeye ulaşır her level atladiginda 5 adet stat puanı kazanır 2 tanesini otomatik olarak STR ve int olarak paylaştırır bize 3 adet stat seçme hakkı kalır 119 + 20 = 139 STR yapar , bize 3 adet stat point şecme hakkı kaldığına göre 119 x 3 = 357 stat point eder ilerde kafasına takılan olursa bu şekilde halledebilir

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.