Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Ücretsiz Oto Event Programı! VSRO Free Auto Event!

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
2 adet event var içinde uniqe ve pt form eventi sanırım pt form eventi sabit bi itemle calısıyor 1 tane ekleniyor galiba pek benim işime yaramaz gibi ama yinede güzel kullanmak isteyen kullanabilir tabi
2497

Ü

Üye silindi 2299

sabit bir item derken ? dene sabit item neyse değiştirebilirsin o basit

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bilmiyorm acıkcası ben + basma eventi istiyordum o vardır diye baktım yoktu pt form eventi ve uniqe eventi çalışsa bile istemedigim için bakmadm pek

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
2 adet event var içinde uniqe ve pt form eventi sanırım pt form eventi sabit bi itemle calısıyor 1 tane ekleniyor galiba pek benim işime yaramaz gibi ama yinede güzel kullanmak isteyen kullanabilir tabi
Ekli dosyayı görüntüle 2497
Kovboi sorunsuz olarak çalışıyor, kullanabilirsiniz ama çok kısıtlı sistemler. Bi de item isimlerini noticede kod'larıyla yazıyordu sanırım, yanlış hatırlamıyorsam.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.