Duyuru 💛 vSroEventBot | 12 Ayrı Sorunsuz Etkinlik | %100 Özelleştirilebilir Notice|Pm Sistemi ve daha fazlası

6 Tem 2019
7
1
27
elbistan
Yine olayı istediğiniz yerden anladınız. Ben gayet açık şekilde cevap verdiğimi düşünüyorum. Botu bitirip hemen satışa çıkarmalıyım kafasında olsaydım 1.30 ay önce çıkarmış olurdum. Tüm adımları test ede ede tüm ayrıntıları düşünerek ve uygulayarak buralara geldim.
Ben sorun yaşıyorsunuz demedim, fakat yazılıma olan ilginizi biliyorum şurda forumda aktif 40 kişiyiz ve kim nerde ne yapıyor az çok herkes fikir sahibi.
Sorduğunuz soruda ince detay gerektirdiği için bilginiz olduguna inandığım için bu cevabı verdim.
Havaya girmek gibi bir hevesim, durumum da yok ben bunu yapmadan öncede piyasaya bir çok katkıda bulundum ve paylaştıgım ücretsiz survival arena etkinliğini de aktif bir çok oyun kullanıyor.
Ortamı nasıl analiz ettiğimi umarım anlamışsınızdır.
Önce likle emegine saglık nezaman paylaşımda olacak

SDClowen

PHP ~ C# ~ Vala
.
.
21 Ara 2018
186
243
24
Aydın
Web Sitesi
Çalışmalarını beğendiğim bir arkadaşım. Gerçekten gözünüzü kapatıp satın alabilirsiniz.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
.
15 Şub 2019
75
18
Turkiye
Web Sitesi
Daha denemedim ancak güzel ve ayrıltılı olması günümüzdeki botlarla kıyasla daha iyi olmuş.
Başarılarının devamını dilerim :)

Ek olarak Notice/PM haricinde kullanıcının da bilgiyi gönderebileceği bir sistem seçme olursa daha iyi olur belki prosüdürlerinde vardır gözüme çarpmadı. Bu durumda Guard veya ek program kullanan kullanıcılar Notice/PM haricinde de bilgiyi kullanıcıya aktarabilirler örnek F8 sisteminde ki

_Notifier bölümünde CTF gibi veya görev tamamlanınca yazan yazı stili tarzı işlemler mevcut buda daha güzel sonuçlar elde edebilir kullanıcı tabi bu benim düşüncem :)

Promaker

C#,SQL,ADOBE Serisi Geliştirici
.
.
7 Ara 2018
128
43
Ev
Web Sitesi
Daha denemedim ancak güzel ve ayrıltılı olması günümüzdeki botlarla kıyasla daha iyi olmuş.
Başarılarının devamını dilerim:)

Ek olarak Notice/PM haricinde kullanıcının da bilgiyi gönderebileceği bir sistem seçme olursa daha iyi olur belki prosüdürlerinde vardır gözüme çarpmadı. Bu durumda Guard veya ek program kullanan kullanıcılar Notice/PM haricinde de bilgiyi kullanıcıya aktarabilirler örnek F8 sisteminde ki

_Notifier bölümünde CTF gibi veya görev tamamlanınca yazan yazı stili tarzı işlemler mevcut buda daha güzel sonuçlar elde edebilir kullanıcı tabi bu benim düşüncem :)
İyi dileklerin için teşekkür ederim :)
Aslında prosedürü db tarafına alırsam olabilir dediğin fakat 12 eventta bana cok cok iş cıkaracaktır. İlerleyen güncellemelerde bunu not aldım ekleyeceğim. Çünkü bazı oyunlar özellikle istiyor bunu. Olması da gerek tabi.

Etiketler
event eventbot eventbott eventler pvp pvpsro sro vsro vsropvp
Üst Alt