Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yıllık 200 TL'ye 8GB Ram Sunucu XENON

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ettigim ve güvenilirmi diye araştırdıgım bir web sitesi çok uyguna yıllık sunucular satıyor ve paylaşsammı veya paylaşmasammı diye düşünüyorum çünkü piyasa alt üst olucak biliyorum sunucu satan arkadaşların satışı düşecektir bu konu hakkında sizlerin yorumlarını bekliyorum.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sunucular Türkiye lokasyon ayrıca

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
İyi veya kötü vesile olmuş olacaksın paylaşmana gerek yok belki bu paylaşımdan sonra birisi alacak hoşnut da olabilir zararlı da çıkabilir. Bence gereksiz. Herkes kendi alacağı sunucuyu kendisi güvenip seçmeli.

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ettigim ve güvenilirmi diye araştırdıgım bir web sitesi çok uyguna yıllık sunucular satıyor ve paylaşsammı veya paylaşmasammı diye düşünüyorum çünkü piyasa alt üst olucak biliyorum sunucu satan arkadaşların satışı düşecektir bu konu hakkında sizlerin yorumlarını bekliyorum.
Benim görüşüme göre de fiyatı değil performansı önemli olacaktır. Denemeden bilemeyiz eğer ki paylaşırsanız veya Ö.M olarak atarsanız. Yeni projemizde test sunucusu yapmak için sunucu alabiliriz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.