Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

zeopanel
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
amber
s9e Media Sites

s9e Media Sites 2.6.38

indirmek için izniniz yok
Bu eklenti şunları yapacaktır:
  1. En kullanışlı ve en çok talep edilen medya sitelerinin özenle seçilmiş bir koleksiyonunu ekleyin. Desteklenen URL'lerin bir listesi bu sayfada bulunabilir.
  2. Varsayılan medya sitelerinin performansını ve verimliliğini artırın. Sayfalar ister video, ister 100 video olsun, o kadar hızlı yüklenir.
  3. Gömülü tweetlerin yüklenmesini iyileştirin. Tweetler yüklenirken içerik zıplamıyor.
  4. Desteklenen video oynatıcılara (YouTube ve diğerleri) ekranın köşesinde yüzmelerini sağlamak ve kullanıcının sayfanın geri kalanını okurken videoyu izlemesine izin vermek için bir düğme ekleyin.
Bu eklenti, 131 medya sitesi için tanımları içerir: 8tracks, 247Sports, ABC News, Acast, Amazon Product, Anchor, Apple Podcasts, Audioboom, Audiomack, Audius, Bandcamp, BBC News, Bit Chute, Bleacher Report videoları, Brightcove, Castos , CBS News Video, Clyp, CNBC, CNN, CNNMoney, CodePen, Comedy Central, Coub, Dailymotion, Democracy Now!, dumpert, ESPN, Facebook, Falstad Circuit Simulator, Flickr, Fox News, Funny or Die, GameClips.io, Gamer DVR, Gamespot, Getty Images, Gfycat, Gifs.com, GIPHY, GitHub Gist, Global News, GoFundMe, Google Drive, Google Sheets, Google+, Hudl, Hulu, IGN, IMDb fragmanları, Imgur, Indiegogo, Instagram, İnternet Arşivi, İzlesene , JSFiddle, JW Platform, Kaltura, Kickstarter, Kontinental Hokey Ligi (КХЛ), Libsyn, Liveleak, Livestream, Mail.Ru, Medium, Megafon, Metacafe, Mixcloud, MLB, MRCTV, MSNBC, MyDailyFreedom, National Geographic Channel, National Geographic Video , NBC News, NBC Sports, NHL Videos and Highlights, NPR, Odysee, Orfium, Pastebin, Pinterest , Podbean, Prezi, Reddit konuları ve yorumları, Rumble, Rutube, Scribd, Sendvid, SlideShare, SoundCloud, Sporcle, Sportsnet, Spotify, Spreaker, Steam store, Stitcher, Straw Poll, Streamable, Streamja, Team Coco, TED Talks, Telegram, The Atlantic Video, The Guardian (eski), The New York Times Video, The Onion, The Wall Street Journal Online, TikTok, TMZ, TradingView, Trailer Addict, Tumblr, Twitch, Twitter, Ustream, VBOX7, Veoh, Vevo, Video Detective , Vimeo, Vine, VK, Vocaroo, Vox, Washington Post Video, Wistia, WorldStarHipHop, Youku, YouMaker, YouTube.
  • Beğendim
Tepkiler: XANTOS ve dekovil
Yazar
Spare
İndirilme
153
Görüntüleme
2,271
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

Spare ait diğer kaynakar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.