Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım 10 adet farklı godbless- ( Yeniden paylaşım )

Fu'

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
This thread hasn't been updated for a long time. >>>>>> Sharing - 10 Kinds of Godbless And Effects
I found it in my archive and wanted to share it because there were people who asked. I didn't want to give a direct link on that topic because it certainly won't reach enough audience.

It's definitely not mine, I don't know who it is.. I just wanted to share it again.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alternative 1

Alternative 2

Alternative 3

I have separated skill and skill groups.. so you can set different skills and write different explanations for each bless.

Also, when passing from him to him, I wrote neat lines, leaving the friend who gave ridiculous codenames last.

If you did it through the clean database and you see squares in the effects...
Extract system and textures content from Particles.PK2 in Isro or TRSRO and patch it to your game.

I hope you will be satisfied using it. <3

Rar PW: DragonSlayer

Click on the images to see the actual images. I just shared a few. 10 pieces in total.
Ekli dosyayı görüntüle 13319 Ekli dosyayı görüntüle 13320 Ekli dosyayı görüntüle 13321 Ekli dosyayı görüntüle 13322

dons41

.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Buradaki konu uzun bir süredir güncellenmedi. >>>>>> Paylaşım - 10 Çeşit Godbless Ve Efectleri
Arşivimde buldum ve paylaşmak istedim çünkü soranlar olmuş.. Direk o konu üzerinden link vermek istemedim çünkü yeterli kitleye ulaşmayacak o kesin.

Kesinlikle bana ait değildir, kimindir bilmiyorum.. Sadece yeniden paylaşmak istedim.

Alternatif 1

Alternatif 2

Alternatif 3

Skill ve skill grupları ayırdım.. böylelikle her bless için farklı skiller ayarlayıp farklı açıklamalar yazabilirsiniz.

Ayrıca ondan ona geçerken son olarak saçma codenameler veren arkadaşı saf dışı bırakarak düzgün satırlar yazdım.

Clean veritabanı üzerinden yapmışsanız ve efektlerde kareler görüyorsanız...
Isro ya da TRSRO'da Particles.PK2 içinden system ve textures içeriğini çıkararak oyununuza patch edin.

Güle güle kullanın. <3

Görsellerin gerçeğini görmek için üzerine tıklayınız. Sadece birkaç tanesini paylaştım. Toplamda 10 adet.
Ekli dosyayı görüntüle 13319 Ekli dosyayı görüntüle 13320 Ekli dosyayı görüntüle 13321 Ekli dosyayı görüntüle 13322
thx

fyq2022

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
喜欢

keeppp

.
Alınan Beğeni
245
Ödül Puanları
43
Buradaki konu uzun bir süredir güncellenmedi. >>>>>> Paylaşım - 10 Çeşit Godbless Ve Efectleri
Arşivimde buldum ve paylaşmak istedim çünkü soranlar olmuş.. Direk o konu üzerinden link vermek istemedim çünkü yeterli kitleye ulaşmayacak o kesin.

Kesinlikle bana ait değildir, kimindir bilmiyorum.. Sadece yeniden paylaşmak istedim.

Alternatif 1

Alternatif 2

Alternatif 3

Skill ve skill grupları ayırdım.. böylelikle her bless için farklı skiller ayarlayıp farklı açıklamalar yazabilirsiniz.

Ayrıca ondan ona geçerken son olarak saçma codenameler veren arkadaşı saf dışı bırakarak düzgün satırlar yazdım.

Clean veritabanı üzerinden yapmışsanız ve efektlerde kareler görüyorsanız...
Isro ya da TRSRO'da Particles.PK2 içinden system ve textures içeriğini çıkararak oyununuza patch edin.

Güle güle kullanın. <3

Görsellerin gerçeğini görmek için üzerine tıklayınız. Sadece birkaç tanesini paylaştım. Toplamda 10 adet.
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.