Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam

vSRO Çözüldü 10 min ctf

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Arkadaşlar her teleport olunduğunda ctf 10 dk kaldı noticesi geçiyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

Saygılarımla,

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,578
Ödül Puanları
113
Merhaba,

Arkadaşlar her teleport olunduğunda ctf 10 dk kaldı noticesi geçiyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

Saygılarımla,

Greenbook'un düzgün fixlenmemiş olmasından ötürü geçiyor bu hatayı. Geçici çözüm olarak textuisystem.txt de ilgili yazının servisini 0 yapabilirsin.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Greenbook'un düzgün fixlenmemiş olmasından ötürü geçiyor bu hatayı. Geçici çözüm olarak textuisystem.txt de ilgili yazının servisini 0 yapabilirsin.
Denedim onu mrs mi neydi hepsini 0 yapmıştım yine çıkmaya devam ediyor hatta şuan servicelerini 1 yapıp başına açıklama satırı ekledim onlara // diye ama aynı

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Denedim onu mrs mi neydi hepsini 0 yapmıştım yine çıkmaya devam ediyor hatta şuan servicelerini 1 yapıp başına açıklama satırı ekledim onlara // diye ama aynı
Objcommon da olabilir mi buna ait herhangi bir girdi ? Tamamen bilgisiz sadece fikir verme amaçlı yazıyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.