Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım 110 Cap 11 Dg silahlar için 14-21 DG model switcher

Alınan Beğeni
97
Ödül Puanları
28
Normal switcher işte ekleyeceğiniz 3-5 yer var her şeyi hazır sadece ID leri kendinize göre düzenleyeceksiniz bu ara da itemdata_xxx koymayı unuttum ben dbtomedia kullandığım için eğer yapamayan olursa yoruma yazsın itemdatayı atarım
tamamen sorunsuzdur hiç bir silah hata vermiyor sadece ddjler yok onuda siz halledersiniz.
NOT: Sorumluluk size aittir o yüzden yedeklerinizi almadan başlamayın.
EK BİLGİ : 11 dg nova ,11 dg fight ,11 dg power silahlar için ayrı ayrı 21 dg ye kadar switcherları var
Ekli dosyayı görüntüle 12555

Rar Şifresi : HknTsdmr

Silahların görünümlerini tek tek kontrol edin keyfinize göre ister değiştirirsiniz ister kullanırsınız bu data yı zar zor buldum zaten tek tek düzenleyene kadar datam 15 GB oldu şişmekten ama sorunsuz şekilde tüm silahlar 14 dg den 21 dg ye kadar çalışıyor bazı silahlarda reklam var isim yazıyor eğer adam akıllı 16 - 21 + dg silahların datasını bulursanız bana da verin bende kullanayım.

NOT : silahların ddjleri yok elimde yoktu aramaklada uğraşamazdım söylediğim gibi datayı bulana kadar tiksindim bir de onunla uğraşmak istemedim eğer bulursanız bana da verebilirsiniz

data yı da hangi forum sitesinden buldum hatırlamıyorum ama paylaşan arkadaşa teşekkür ederim hiç yoktan iyidir.

Lütfen Emeğe Saygı...

Paylaşım Adı:​
110 Cap 11 Dg silahlar için 14-21 DG model switcher​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
VirüsTotal:​
link kırık @snayls

zcndmn

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
8
Normal switcher işte ekleyeceğiniz 3-5 yer var her şeyi hazır sadece ID leri kendinize göre düzenleyeceksiniz bu ara da itemdata_xxx koymayı unuttum ben dbtomedia kullandığım için eğer yapamayan olursa yoruma yazsın itemdatayı atarım
tamamen sorunsuzdur hiç bir silah hata vermiyor sadece ddjler yok onuda siz halledersiniz.
NOT: Sorumluluk size aittir o yüzden yedeklerinizi almadan başlamayın.
EK BİLGİ : 11 dg nova ,11 dg fight ,11 dg power silahlar için ayrı ayrı 21 dg ye kadar switcherları var
Ekli dosyayı görüntüle 12555

Rar Şifresi : HknTsdmr

Silahların görünümlerini tek tek kontrol edin keyfinize göre ister değiştirirsiniz ister kullanırsınız bu data yı zar zor buldum zaten tek tek düzenleyene kadar datam 15 GB oldu şişmekten ama sorunsuz şekilde tüm silahlar 14 dg den 21 dg ye kadar çalışıyor bazı silahlarda reklam var isim yazıyor eğer adam akıllı 16 - 21 + dg silahların datasını bulursanız bana da verin bende kullanayım.

NOT : silahların ddjleri yok elimde yoktu aramaklada uğraşamazdım söylediğim gibi datayı bulana kadar tiksindim bir de onunla uğraşmak istemedim eğer bulursanız bana da verebilirsiniz

data yı da hangi forum sitesinden buldum hatırlamıyorum ama paylaşan arkadaşa teşekkür ederim hiç yoktan iyidir.

Lütfen Emeğe Saygı...

Paylaşım Adı:​
110 Cap 11 Dg silahlar için 14-21 DG model switcher​
Download:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
VirüsTotal:​
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.