Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 110 CAP DAN 100 E NASIL CEKILIR

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
ben bi database kurdum ve 110 cap ben 100 cap a dusurmek istiyorum nasil yapa bilirim

Çözüm
Aklıma gelenler şunlar;

1. Level tablosunu 100 e kadar ayarla
2. _RefSkill tablosundaki reqmastery1 sütununda 100 levelden yukarı olan skillerin servisini kapat
3. Dropları gözden geçir(Drop groupları ayarlaman gerekiyor, Bence hepsini sil sıfırdan yap)
4. Bulabilirsen client için alexandria olmayan map kullan

Şuan bunlar geldi aklıma 😂 birde _RefRegionAssocBindServer'dan alexandria yı falan kapatabilirsin veya slot olarakta kullanabilirsin sana kalmış

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,501
Ödül Puanları
113
ben bi database kurdum ve 110 cap ben 100 cap a dusurmek istiyorum nasil yapa bilirim
Reflevel tablosunda Max level kaçtaysa 100 levele kdr olan satırlar hariç.sil
Drop tablosundada 11 dg 101-110 arası dropları kapatabilirsin restart dbtomeda.yapmalısın
Gerisi senin isteklerine kalmış

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Aklıma gelenler şunlar;

1. Level tablosunu 100 e kadar ayarla
2. _RefSkill tablosundaki reqmastery1 sütununda 100 levelden yukarı olan skillerin servisini kapat
3. Dropları gözden geçir(Drop groupları ayarlaman gerekiyor, Bence hepsini sil sıfırdan yap)
4. Bulabilirsen client için alexandria olmayan map kullan

Şuan bunlar geldi aklıma 😂 birde _RefRegionAssocBindServer'dan alexandria yı falan kapatabilirsin veya slot olarakta kullanabilirsin sana kalmış

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.