Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 130 Skılls

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba elimdeki db + clientte 130 skıller mevcut bunları çekebilecek bir arkadaşım varmı her türlü yolu denememe rağmen ekliyeceğim db 'emde hep hata alıyorum char oyuna girerken oyundan atıyor.Belliki bazı yerleri eksık alıyorum bu konuda yardımlarınızı lütfen esirgemeyin.
Gerekırse db + client verebilirim.Bana rarlı bir şekilde skilleri gönderirse çok sevinirim.

Ü

Üye silindi 340

Herkese merhaba elimdeki db + clientte 130 skıller mevcut bunları çekebilecek bir arkadaşım varmı her türlü yolu denememe rağmen ekliyeceğim db 'emde hep hata alıyorum char oyuna girerken oyundan atıyor.Belliki bazı yerleri eksık alıyorum bu konuda yardımlarınızı lütfen esirgemeyin.
Gerekırse db + client verebilirim.Bana rarlı bir şekilde skilleri gönderirse çok sevinirim.
30 dk içinde team verirsen bağlanıp deneyebilirim istersen

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
buradan yardımcı olursanız hem aynı sorunu yaşayanlara fayda saglamış olursunuz

Oyla 0
Ü

Üye silindi 340

buradan yardımcı olursanız hem aynı sorunu yaşayanlara fayda saglamış olursunuz
Team üzerinden bağlanıp yaparsam daha açıklayıcı olur pc formatladım sro /vsro ile alakalı birşey bulunmamaktadır artık bilgisayarımda o yüzden deneme yanılma yöntemiyle çözeceğim hızlıca verceksen çözeyim.
Yoksa kolay gelsin şimdiden.

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
sağolun hocam erişim izni vermiyorum
Dostum tamam @doncarlone nin affı olmaz serverlere sızıp içinden geçer ama forum içi üyelere dokunmaz, erişip dosyalarını araklayıp etmez. O yüzden sorunun varsa yardım istiyorsan team,any vb. programları kullanmayı göz önüne alacaksın. Eğer ki güvenin yoksa, bu forumda da işinin olmaması gerek.

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
malesef pc me baglanılmamasını istemiyorum gereken ne ise buradan yazıp yardımcı olabilirler bu forumda bilgi akşımı senin bu sözlerinden yola çıkarak uygulamam nerde istersem orada takılırım bu seni ilgilendirmez

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
malesef pc me baglanılmamasını istemiyorum gereken ne ise buradan yazıp yardımcı olabilirler bu forumda bilgi akşımı senin bu sözlerinden yola çıkarak uygulamam nerde istersem orada takılırım bu seni ilgilendirmez
Baglanılmamasını istemiyorum diyorsun, ama buradan paylaşılsın bağlanmasın bana diyorsun ?:ROFLMAO: format vaktin gelmiş git bi formatlat gel sonra konuşuruz :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.