Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Çözüldü 13dg npc itemleri fb yapma

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba npcde 13 dg itemleri nasıl fb yaparım yapıyorum ama silah ve set için ayrı kodlarım
13 dg blue str 7 %72 i oluyor 8 yapmam lazım elimdeki kodları % 72 yapıyor 100 lazım ve str 8 int 8 hp mp 1800 lazım 13dg için

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,565
Ödül Puanları
113
Merhaba npcde 13 dg itemleri nasıl fb yaparım yapıyorum ama silah ve set için ayrı kodlarım
13 dg blue str 7 %72 i oluyor 8 yapmam lazım elimdeki kodları % 72 yapıyor 100 lazım ve str 8 int 8 hp mp 1800 lazım 13dg için
RefMagicopt tablosuna str 8 ve int 8 gibi bluelerin 13dg için olan değerlerini eklemen gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43

elimde eskiden kalan şöyle kod var işine yararsa param degerleri alabilirsin

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

3289
işlemi yapttıktan sonra bu şekilde bi hata aldım nedeni nerdir bu işlemi geriye almanın kolay bi yolu varmı ?

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
Ekli dosyayı görüntüle 3289
işlemi yapttıktan sonra bu şekilde bi hata aldım nedeni nerdir bu işlemi geriye almanın kolay bi yolu varmı ?
Hata da diyor ki, "magicopt" tablosunun values (değer) kısmında yazdığın paramlar ile ilgili hiç bir şey yok.
Bunun için bir işlem yapamıyorum, ya magicopt value'leri ekle, ya da bu itemlerden paramları sil.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Hata da diyor ki, "magicopt" tablosunun values (değer) kısmında yazdığın paramlar ile ilgili hiç bir şey yok.
Bunun için bir işlem yapamıyorum, ya magicopt value'leri ekle, ya da bu itemlerden paramları sil.
hatayı düzelttim ama hala fb blue'de sorun yaşıyorum.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
hatayı düzelttim ama hala fb blue'de sorun yaşıyorum.
param değerlerinde sorun vardır, girdiğiniz param değerlerini silin, manuel olarak smc üzerinden blue ekleyin eklenecek mi?
magicopt üzerinde yaptığınız değişiklikleri media'ya geçirmeyi de unutmayın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.