Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 14 - 15 dg item eklemek istiyorum

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Elimde [ Data- Media- Particles ] mevcut fakat bir bilgim olmadğından açıyorum bu konuyu bunların kodları oluyormu genel anlamda ? yoksa direkt importmu ediyoruz ?

Ekli dosyalar

• 111.png
    111.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 87

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
608
Ödül Puanları
93
dblik bir sıkıntı yok item datadaki kaymalardan olusuyor DBtoMedia yapıp o kodları alıp kendi clientine geçirebilirsin bu orun kalkar

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Sparenin paylaşmış olduğu clean DB'de yaşadım bunları 12'den tut 20dg'ye kadar kayma var Paramlarda / tabi ben yanlış yapmış'da olabilirim Ustalar onaylıyorsa

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba item Phy Mag Defanslarınız Media da ekli olmadığı için Öyle Görünüyor Chardata itemdataları Gözden gecirin ve tek tek elle ekleyiniz. Patch atınız. Sorunsuz istiyorsanız isro clientten txtleri cekip girebilirsiniz.

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu Sorunu isrodan cekip Yaparsanız sorunsuz phy mag olucaktır ve bunu dbtomedia ile yaparsanız client crash sorunu yaşarsınız. Txt elliniz ile tek tek girerseniz hem öğrenmiş olursunuz. Hemde Sorunsuz İşlem Yapmış Sorunuz patch atın ve sonra client inize import ediniz.

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
Konu kilit

Sorun DbToMedia' ile alakalı imiş [ itemdata ve chData.txt düzenlemesi ]

Teşekür ederim herkese emeğinize sağlık iyi forumlar

Oyla 0

BHGAMİNG

.
.
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Rica etsem Çözüldü olarak Ayarlarmısınız Konuyu

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.