Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru [15.09.2021~24.09.2021] Arka planda yapılan yeniliklerin bildirimi

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Öncelikle çalışmalarınızın meyvelerini yayına sunduğunuz için kesinlikle mutlusunuz bunu biliyorum... Allah her alanda mutlu etsin sizleri.

Yeni tema ve dizayn hoşuma gitti.. Her ne kadar sade görünümleri seven ve zor beğenen biri olsam da bu yenilikler hoşuma gitti..
Renkler göz yormuyor yumuşak pastel olunca.. Shoutbox sağda oldu (ya da bende sağda görünüyor ve ortada başkaca yok) o da güzel oldu kalabalık etmiyor.
Sağ üstte profili görmek de sevindirdi beni, habire 1000 mesaj olmuş mu diye bakıyordum :)
Sabit ve normal konuların anasayfa'da görünmesi de hoş bi ayrıntı.

Logo konusunda ben de diğer eleştirmenler gibi aynı fikirdeyim. Uygun bi zaman daha orijinal bi logo ile değiştireceğinize eminim..
Değişmeyen tek şey değişikliğin kendisidir.
Ellerinize sağlık :)
Logo bizi pişman etti vallahi. :( Şunca güzel şeyin üzerine, çok kaliteli bir logo beklerken ve bunun için iyi bir ödeme yapmışken gelene bak. :(
Sağlık olsun. Kesinlikle böyle giderse direkt değişeceğiz gibi. :)

Kıymetli yorumların için de ayrıca teşekkür ederim. Biraz zorla yorum yaptırdım sanırım. 😜 ❤️

Her türlü istek, şikayet ve öneriye de açığız. Bunu sık sık tekrarlıyorum çünkü, her önerinin, isteğin, şikayetin gelişmemizde faydası ve yeri var. :)

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Logo için bir iki kişi ile görüşüp sana haber ederim o zaman, bu kadar hoş yenilikler arasında tek nazar o olsun önemli değil.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Logo için bir iki kişi ile görüşüp sana haber ederim o zaman, bu kadar hoş yenilikler arasında tek nazar o olsun önemli değil.
Fiyatıda bana söyle ama kullanılabilir olursa asıl ödemeyi yapacağımızı, kullanamazsak ödemenin %25 ini yapacağımızı söyleyebilirsin. ☺️ Bir daha kullanamayacağımız bir logoya 1000₺+ bir ücret ödemek istemiyorum. ☺️

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Merhabalar değerli vsro.org takipçileri,

Sizlere büyük heveslerle ve hedeflerle çıktığımız bu yolda, tam 3 yıldır bizleri yalnız bırakmadığınız ve destek olduğunuz için teşekkür ederiz.
Gün oldu çok daha hareketli günler yaşadık, gün oldu çok daha durgun günler gördük ancak bu saatten sonra vsro.org forumu için bir şeyler çok iyi yönde değişecek.
Artık 7000+ üyeden oluşan, gelişen ve güncellenerek verdiği hizmetleri iyileştirmeye çalışan büyük bir forum sitesi olma adayıyız. Bizlerden sonra, ne forum siteleri açıldı kapandı ancak biz 28 mayıs 2018'den beri aralıksız buradayız ve sitedeki yöneticilerden en az biri yaşadığı sürece de buradayız.

Biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda bir forum sitesi ile kardeşlik ilan ettik ve elimizden geldiğince destek olduk.
Ancak yönetici arkadaşımızın özel sebeplerinden dolayı forum sitesi el değiştirmek(satılmak) zorunda kaldı.
Ben de bu konu ile alakalı @AleriyaSama ile sık sık görüştüm. Sonuçuan yaptığımızı bildirdiklerimiz ve yapacaklarımızı söylediklerimiz.
Sizlere adım adım arka planda yaptıklarımızı ve yapmayı planladıklarımızı sırasıyla anlatacağım.
Bu süreçten sonra herkesin önerilerine açığız, çünkü ana içeriğimizde bir şey değiştirmeden forumun aktif kitlesi ile birlikte genel oyun içeriğine de ağırlık vereceğimizi bilmenizi isterim. Bunda başarıyı yakalayacağımızdan şüphem yok.

• Yaptıklarımız
  1. Ücretli eklenti SMS Onay sistemi satın alındı. SMS Onayı gerçekleştirilen kullanıcılar şimdilik sadece doğrulanmış rozeti alırlar.
    İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
  2. Ücretli XenForo teması V5 versiyonu satın alındı ve kurduruldu. Bu temada gece gündüz modu geçişleri kolaylığı ve kalitesi gerçekten şahane.
  3. Ücretli istatistik sabit başlık eklentisi alındı.
  4. Forum kurallarımız güncellendi. Forum Kuralları
  5. Üyelik ve kullanım sözleşmesi güncellendi. Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi
  6. KVKK Aydınlatma metni güncellendi. KVKK Aydınlatma Metni
  7. Gizlilik politikası güncellendi. Gizlilik politikası
  8. Mevzuat bölümü eklendi. Mevzuat
  9. Artık BTK onaylı yer sağlayıcı forum sitesiyiz.(Kardeş foruma yaptıran da benim)
  10. Tüm grupların izinleri yeniden düzenlendi.
  11. Premium ve elite artık ücretli bir üyelik sistemi haline getirildi.
  12. Mevcut premium ve elitelerin rütbeleri Veteran olarak güncellendi.
  13. Forum discord sunucusu değiştirildi, yeniden katılmanızı rica ederiz. Üst navbarda Forum Discord butonundan katılabilirsiniz.
  14. Navbardaki kalabalık görüntüyü bir nebze azaltmak amacı ile, yönetim ekibi - facebook sayfası - mod başvuru - reklam hizmetleri gibi bölümleri kaldırdık.
  15. Öne çıkan konular anasayfa da gereksiz yer tuttuğunu düşündüğümüz için kaldırdık.
  16. Mevcut forumların genelinde bir toparlanma çalışması yapıldı, gereksiz yer kaplayan bölümler alt forum olarak güncellenerek ana sayfanın göz yoruculuğu azaltıldı.
  17. Yeni reklam hizmetleri ve şartları açıkca konumuzda yazıldı. Duyuru - VSRO.ORG Reklam Hizmetleri
  18. Yeni "VSRO" logosu yapıldı.
  19. Yeni rank forumumuza eklenmiştir. "Veteran (Kıdemli)"
  20. Forum Rütbeleri Konusu Güncellendi.
  21. Duyuru - Forum Rütbeleri Hakkında Ücretli üyeliklerin ücret bilgisi buraya eklendi.
  22. Tüm üye gruplarının izinleri ve kullanım hakları bilgisi Duyuru - Forum Rütbeleri Hakkında bu konuya eklendi.
  23. Doğrulanmış profil olunabilmesi için tek yol SMS Onayıdır. Eski sistem iptal edilmiştir.
Madde 21. 22. 23. konuya eklendi. Tüm izinler optimize edildi. Ücretli üyelik fiyatları belirlenerek 21. madde de link verildi.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
SEVGILI VSRO.ORG YONETICILERI...!!! SAYFANIZ HARIKA BILGILENDIRIYOR...TESEKKURLER....NACIZANE ISTEGIM....CSRO R SERVER FILES HAKKINDA BIRAZ FAZLA BILGI....(ornek WBMALL la ilgili WEBMALL duzenegini hala kuramadim 1 aydir ugrasiyorum detayli anlatim olursa sevinirim...BUGSUZ SQL DRIVERLA CALISAN.))) SAYGILAR...

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
316
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hocam Yeni Düzen Hayırlı Ve Uğurlu Olsun Tek Gördüğüm Görsel Hata Dark Mode Taki Benzer Konulardaki Renk Bozukması Ger Kalan Bir Sorun Göremedim

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Forumda iyice aktıfliğimi yitirmiştim bir bakayım neler var derken bir anda başka bir foruam girdiğimi düşündüm :) Herşeyi begendım elinize sağlık ama logo gerçekten olmamış. Yorumları okumadan ilk düşüncem logonun iyi olmadığıydı.Birde bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama objeler fazla buyuk gorunuyor bir tık küçük olmalıymış .

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.