Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü 15-20 DG Data

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar 15-20+ DG itemlerin data dosyaları lazım elinde bulunan verebilir mi? Teşekkürler.
NOT: bu paylaşım hiç bir yerde yok vietnam srolar da da şifre var çıkartamıyorum lütfen gereksiz linç yorumları atmayınız.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Arkadaşlar 15-20+ DG itemlerin data ve particles dosyaları lazım elinde bulunan verebilir mi? Teşekkürler.
NOT: bu paylaşım hiç bir yerde yok vietnam srolar da da şifre var çıkartamıyorum lütfen gereksiz linç yorumları atmayınız.
yok mu kimse @Spare

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Buldum ama istediğim dosyalar değil

Kırılıyor ama dosyalar bozuk çalışmıyor crash veriyor dump dosyasında versiyon hatası yazıyor çözemedim
client link at özelden ben bakiyim bide

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
3
bir ara arşivler paylaşılmıştı yedek yapmıştım bu clentte 14 ile 17 dg kadar ekliydi yalnış hatırlamıyor isem 130 lwl skilleri felan vardı hem server link hem data linki paylaşayım
cleaint

database

Oyla 0
Alınan Beğeni
576
Ödül Puanları
93
Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
client link at özelden ben bakiyim bide

al reis direkt silahları atayım düzenlersen paylaşırsın çok makbule geçer duacın olurum. eklediğimde versiyon hatası veriyor anlam veremedim çözemedim de sorunu

@iqodas paylaşımını gördüm teşekkürler oradan alırım discort #tsdmr filter grubunda varım özelden mesaj at sana 4 farklı yeni silah data ve icon vereyim

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43

al reis direkt silahları atayım düzenlersen paylaşırsın çok makbule geçer duacın olurum. eklediğimde versiyon hatası veriyor anlam veremedim çözemedim de sorunu

@iqodas paylaşımını gördüm teşekkürler oradan alırım discort #tsdmr filter grubunda varım özelden mesaj at sana 4 farklı yeni silah data ve icon vereyim
teşekür ettim ihtiyacım yok. Forum icin paylaştım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.