Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
-----> Não há necessidade de explicação, existem 3 lugares para adicionar, eles estão disponíveis no arquivo, mas deixe-me avisá-lo, faça seu backup antes de instalar e edite os ids de acordo com você

NOTA: @EsteveLuis compartilhou a parte de dados dos avatares , eu escrevi os códigos e os editei, obrigado por compartilhar, você pode usar sem problemas.

Ekli dosyayı görüntüle 12541 Ekli dosyayı görüntüle 12542 Ekli dosyayı görüntüle 12543 Ekli dosyayı görüntüle 12544 Ekli dosyayı görüntüle 12545 Ekli dosyayı görüntüle 12546 Ekli dosyayı görüntüle 12547 Ekli dosyayı görüntüle 12548 Ekli dosyayı görüntüle 12549

Ekli dosyayı görüntüle 12550

Respeito ao Trabalho Por favor...

Nome do compartilhamento:​
2021 Novos Avatares​
Download:​
*** Texto oculto: não pode ser citado. ***

Total de vírus:​
*** Texto oculto: não pode ser citado. ***
.rar Senha: HknTsdmr

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,070
Ödül Puanları
93
----- > Anlatıma hiç gerek yok ekleme yapacağınız 3 yer var onlarda dosya içerisinde mevcut ama uyarımı yapayım kurulum yapmadan önce yedeğinizi alın ve idleri kendinize göre düzenleyin

NOT: Avatarların data kısmını @EsteveLuis paylaşmıştı bende kodlarını yazdım düzenlemesini yaptım, paylaşımı için de kendisine teşekkür ederiz sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 12541 Ekli dosyayı görüntüle 12542 Ekli dosyayı görüntüle 12543 Ekli dosyayı görüntüle 12544 Ekli dosyayı görüntüle 12545 Ekli dosyayı görüntüle 12546 Ekli dosyayı görüntüle 12547 Ekli dosyayı görüntüle 12548 Ekli dosyayı görüntüle 12549

Emeğe Saygı Lütfen...

Paylaşım Adı:​
2021 Yeni Avatarlar​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

VirüsTotal:​
.rar Password : HknTsdmr
Teşekkürler

Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
----- > Anlatıma hiç gerek yok ekleme yapacağınız 3 yer var onlarda dosya içerisinde mevcut ama uyarımı yapayım kurulum yapmadan önce yedeğinizi alın ve idleri kendinize göre düzenleyin

NOT: Avatarların data kısmını @EsteveLuis paylaşmıştı bende kodlarını yazdım düzenlemesini yaptım, paylaşımı için de kendisine teşekkür ederiz sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Emeğe Saygı Lütfen...

Paylaşım Adı:​
2021 Yeni Avatarlar​

VirüsTotal:​
.rar Password : HknTsdmr
Ellerine Sağlık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.