Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru 4. Yeni Yıl Party Rütbe UP-DOWN Mevsimi!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605

icon_information.gif
4. YENİ YIL PARTY RÜTBE UP-DOWN MEVSİMİ
icon_information.gif

Her yıl sonunda olduğu gibi bu yıl sonunda da party'i gerçekleştirmiş bulunmaktayız Yeni yılın yurdumuza düşürdüğü kar taneleri ile beraber rütbeleri yükselenlere başarılar dileriz. ❤️

icon_new.gif
Up :
icon_new.gif

Super Moderatör;

@Ragnarok
@iMonarch

Moderatör;

@brkshn
@Hades

Deneme Moderatör;

@starktwo
@Thor852

UYARI! Rütbeleri aynı kalan arkadaşlar için de yönetimin verdiği görevleri daha aktif yerine getirmeleri ve bu görevleri sürekli tekrar etmeleri, forumda ki aktifliklerini arttırıp yeni konular açıp veya yardım konularına katılıp çözümler sunarak daha hızlı bir yetki güncellenmesi süreci elde edebilirler. Unutmayın ara rütbe güncellemelerimiz de var her zaman yeni yılı beklemeyiz. :D

NOT: Yapılan uyarı mevcut super modlar dışında zira admin olmak kolay değil. Ciddi bir çaba görmemiz gerekiyor. Sizlerin de daha çok çabaladığınızı, katılımlarınızı arttırdığınızı, davranış ve yönetici konumunuz ile bu güncellemeye hazır olduğunuzu bize hissettirmeniz gerekiyor.

Herkese hayırlı olsun!

Saygılarımızla,
VSRO.ORG Yönetim ekibi!

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
180
Ödül Puanları
43
Bu göreve layık gördugunuz için teşekkür ederim. Forumumuza ve değerli üyelerimize elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım. @Spare yöneticimize teşekkürlerimizi sunarız. Diğer arkadaşlarıma da görevinde başarılar dilerim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Yeni dönem hayırlı olsun.
Arkadaşlarımızı forumuza katkılarından dolayı tebrik ve takdir ediyorum.
Yeni görevleri ile birlikte forumdaki etkileşimi daha da artıracaklarına ve topluluğumuza daha fazla katkıda bulunacaklarına eminiz.
Ekip yine gül gibi oldu.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.