Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Hoşgeldin abi, ben de hoşgeldim. Adettendir, tanışma konusu hemen gelir gelmez açılmaz, aradan zaman geçmesi gerekiyor. :)

Üyelik ref: @SDClowen

Selam Furkan @sector1337; her yerde karşılaşıyoruz, iyisin umarım. :D

Kimler geliyor kimler. :) Sen de hoş geldin hocam. :) Üstadlar toparlanıyor. :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Kısaca bu kişi Apollo mu değilmi onu de bana miraç adamın nickini tanımıyorum ama Apollo sandım biran
SDClowen ‘den bahsediyorsan Apollo onların ekip arkadaşları ve SDC ile Sector arka planda iş çıkaran programcı arkadaşlar. :)

Son düzenleme:

sector1337

Programmer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
75
Hoşgeldin abi, ben de hoşgeldim. Adettendir, tanışma konusu hemen gelir gelmez açılmaz, aradan zaman geçmesi gerekiyor. :)

Üyelik ref: @SDClowen

Selam Furkan @sector1337; her yerde karşılaşıyoruz, iyisin umarım. :D
Aleyküm selam, sen de hoş geldin kardeşim. olabildiğince iyiyim :D İnşallah burada daha da iyi olacağız bakalım.

SDClowen

PHP ~ C# ~ C++ ~ TypeScript
.
Alınan Beğeni
344
Ödül Puanları
263
Kısaca bu kişi Apollo mu değilmi onu de bana miraç adamın nickini tanımıyorum ama Apollo sandım biran
Apollo değilim. 2006'dan beri hep SDClowen nickini kullandım her harfinin hayatım boyunca benimsediğim cümlesel bir karşılığı vardır :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.