Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü 8DG Glow effect switcher

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
arkadaşlar elinizde 8dg ye uyarlanmış glow effect ve switcher varmı olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
13 degre var ama sen 8 degreye uyarlayabilirsin link veriyorum
bsr ddj degistir sadece

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
13 degre var ama sen 8 degreye uyarlayabilirsin link veriyorum
bsr ddj degistir sadece
evet buldum uğraşıyorum baya zormuş :D bide sadece bsr ddj değişsem yetermi ben 13_C Yazan yerleri 08_B çekiyorum falan gerek yokmu bu kadara

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
evet buldum uğraşıyorum baya zormuş :D bide sadece bsr ddj değişsem yetermi ben 13_C Yazan yerleri 08_B çekiyorum falan gerek yokmu bu kadara
bsr ddj item kodları ondan sonra id leri kendıne uyarlıcan bir kac saatını alır belkıde bır gununu bılmez isen konuyu

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,068
Ödül Puanları
93
bsr ddj item kodları ondan sonra id leri kendıne uyarlıcan bir kac saatını alır belkıde bır gununu bılmez isen konuyu
anladım teşekkür ederim dostum uğraşıyorum 1 saat oldu bakalım ne kadar sürücek bitirip test edince paylaşırım buraya

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,843
Ödül Puanları
213
Konu takibi yapılmadığı gerekçesiyle kapatılmıştır. 8DG için yaptıysan paylaşmanı rica ederim @kerimdag

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.