Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaşlar 90 cap oluşturabilecek ve benim istediğim bazı ayarları yapabilecek bir kişi arıyorum. Para konusunda konuşuruz

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
90 Cap
Mastery 270
EU/CH
Jangan Constantinople ye kadar
Alexandra haritası kapalı
Mobların yerleri, damageları, hpleri değiştirilmeyecek, birebir isrodaki gibi olacak
Jangan Cave ve Roc Açık olacak (Spawn yerleri değiştirilmeyecek)
Yapabilirsen pvp de old cap
Oyundaki haritada Alexandra gözükmeyecek. 100 cap haritası kullanılabilir. Yeter ki Alexandra gözükmesin
PC limit 2
IP limit 4
Guild member limit 50
Union member limit 8
Elixir, stone biriktirme 1000
hp mp 500
Çin ve Eu oklar 2500
F10 tablosunda itemler ve fiyatları birebir isronun ile aynı olacak
Şuana kadar ki tüm orijinal dressler ve petler vb olacak
Ekstra olarak, sp scroll, reset scroll, job reset scroll vb olacak
Academy olacak Honor buff vb isro orijinali
Kısacası isro 90 cap zamanındaki gibi olacak.
GM gözükmemesi kapalı olacak(yani öldüğünde veya ışınlandığında gm görünmez olmayacak)
Constantinople, Semerkand EU academy itemleri olacak
Jangan, Downhang CH academy itemleri olacak
Hotanda ikisi birden
Ekstra bir npc eklenmeyecek
İtem düşme sun moon nova bunların rateleri isro ile birebir olacak
artı basma rate i de birebir isro
artı basma sınırı adv b dahil +15
Arena coin olacak ve arena coinle hotandaki arena npcsinden item alabilecekler, coin ile alınan
Consigment olacak ve en fazla 9dg itemler gözükecek
Forgetten World olacak 90 cap e göre
Sadece jangan bandit ve hotanda kaleleri olacak
Skill max göstermeyi halledersin
CH ye ekstra olarak zehir giderme eklenebilir
Snow skiline hiçbir kısıtlama getirilmeyecek
Bilinen buglar kapatılsın

Sizinde fikirlerinizi duymak isterim. Bunun fiyatı nedir?
Sanırım rahat 2000 Binlik oldun :D

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
@silver1998 Gm görünmemezligini acıkcası yapamam neden öyle birşey istiyorsunuz bilmiyorumda, exp rate sun drop vs isro gibi olsun diyorsunuz ama isronun 1e1 aynısını yapamayız sadece yakın olabilir zor rate yapabiliriz yani demek istedigim ve ip pc limitte guard alırsanız ayarlaya bilirsiniz örnek maxiguard bunun dısında herşey yapılır çalışmaya baglı olarak 3 4 günde fakat ben sadece ögrenmek için sordum cok ugrastırmayacak bir edit lisedeniz olsa ücretsiz yapardım daha önce ücretli bir edit vs silkroaddan gelir elde etmedim acıkcası suanda meşgulum ben :) ama kimse yardımcı olmaz ise çarşamba günü yapmaya başar haftasonuna en geç bitiririm diye düşünüyorum bir sıkntı olmaz ise

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
Zaten orijinal yapıda bir server istediğin için aşırı edit gerekmeyecek. Ben kendi başına da çok kolayca yapabileceğini düşünüyorum. İstediğin birtakım şeyler zaten tamamen filter üzerinden ayarlanan şeyler. Demem o ki birazcık araştırıp clean database üzerinden editlerini yapabilirsin ve edit için harcayağın parayı da guard bütçene ekleyerek sağlam bir server ortaya çıkarabilirsin.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Zaten orijinal yapıda bir server istediğin için aşırı edit gerekmeyecek. Ben kendi başına da çok kolayca yapabileceğini düşünüyorum. İstediğin birtakım şeyler zaten tamamen filter üzerinden ayarlanan şeyler. Demem o ki birazcık araştırıp clean database üzerinden editlerini yapabilirsin ve edit için harcayağın parayı da guard bütçene ekleyerek sağlam bir server ortaya çıkarabilirsin.
bencede ztn extrem bir edit yok ama hiç bilgisi yoksa tabikide zorlanabilir

Ü

Üye silindi 3096

@silver1998 Gm görünmemezligini acıkcası yapamam neden öyle birşey istiyorsunuz bilmiyorumda, exp rate sun drop vs isro gibi olsun diyorsunuz ama isronun 1e1 aynısını yapamayız sadece yakın olabilir zor rate yapabiliriz yani demek istedigim ve ip pc limitte guard alırsanız ayarlaya bilirsiniz örnek maxiguard bunun dısında herşey yapılır çalışmaya baglı olarak 3 4 günde fakat ben sadece ögrenmek için sordum cok ugrastırmayacak bir edit lisedeniz olsa ücretsiz yapardım daha önce ücretli bir edit vs silkroaddan gelir elde etmedim acıkcası suanda meşgulum ben :) ama kimse yardımcı olmaz ise çarşamba günü yapmaya başar haftasonuna en geç bitiririm diye düşünüyorum bir sıkntı olmaz ise
@sarkolata anlatmıştı bunu zaten

1586802439022.png

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.