Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Satıldı Acilinden satılık (SetupFEE'siz) 64 GB ADV2 Gravelines [WindowsOS] Dedicated

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
ADV2.png

Sunucu Brüt Ücreti: 75 €
64 GB Ram Yükseltmesi: 15 €
Windows OS: 21 €

Setup Fee: 50 €
KDV: 20 €
(Sadece ilk ay şirketten) *Zaten bu ay beyanname veriyorum. Vergiden düşeceğim.

Ek olarak ücreti verilerek eklenemeyen kurumsal taleple alınabilen 10GBps internet portuna sahip.
2 adet 500 GB NVMe 1800MB/1100MB Raidi iptal edilmiş SSD mevcut. (Raidsiz konfigürasyonda SQL Log mdflerini diğer diske atarak IO delayları düşürebiliyorsunuz.)
Direkt windows kurulu olduğundan işlemcinin turbo frekansını kullanabiliyorsunuz. VDS dağıtılmış haline göre %30'a varan ek performans sağlıyor. VPS dağıtımıyla farkını zaten söylemiyorum bile.

Zaten şu aralar 5 agent falan tek sunucu kurma trendi olduğu için en uygun konfigürasyon tabi ki direkt windows kurulumu. Ek olarak website için falan VDS de kiralayabilirsiniz benden "yine uygun fiyata".

Toplam 111 € ilk ay. 131 € diğer aylar.

Sunucu bu gün geldi. Çok geç geldiği için planlar tutmadı (Tam 20 gün gecikti). 7 gün içinde kiralanmazsa iade talebi başlatacağım. 7 Mayısa kadar tam 30 gün süresi var.
Normalde ilk ay maliyeti 181 €.

Orijinal linki:

• Beğendim
Tepkiler: SQL

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
580
Ödül Puanları
93
Bu nasıl bir hızdır xD
evet çoğu bilgisayarın ram ile hard diski arasındaki hız bile bu kadar yok :ROFLMAO:
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Kaldı 29 gün... Zaman işliyor gençlerrr

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.