Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Afiş Hakkındaki Görüşleriniz [GÜNCELLENDİ]

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,121
Ödül Puanları
93
Teknik güzel geliştirilmeli, öncelikle sistemin el veriyorsa cc kullanmanı öneririm harici olarak minimal tasarımlar herzaman daha göze hitap eder, tasarımı olabildiğince minimalleştir onun haricinde çözünürlük kötü göze hoş gelmiyor.
Bu işler böyle başlar ardından profesyonelleşirsin daima youtube ve udemy uzerinden destek alırsan eminimki güzel bir grafiker arkadaşımız olarak bilinirsin.
(Harici olarak özgün birşey çıkarmanı tavsiye ederim, joysro düzenlemesi zaten birileri tarafından yapılmış onu örnek alıp tekrarlaman seni özgün yapmayacaktır.)

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teknik güzel geliştirilmeli, öncelikle sistemin el veriyorsa cc kullanmanı öneririm harici olarak minimal tasarımlar herzaman daha göze hitap eder, tasarımı olabildiğince minimalleştir onun haricinde çözünürlük kötü göze hoş gelmiyor.
Bu işler böyle başlar ardından profesyonelleşirsin daima youtube ve udemy uzerinden destek alırsan eminimki güzel bir grafiker arkadaşımız olarak bilinirsin.
(Harici olarak özgün birşey çıkarmanı tavsiye ederim, joysro düzenlemesi zaten birileri tarafından yapılmış onu örnek alıp tekrarlaman seni özgün yapmayacaktır.)
Yorumunuz için teşekkürler amacım boş zamanı bir şeyler öğrenerek kendimi geliştirmek.Şuanda zaten yaparken çoğu yerden kopya çekiyorum ama kendimi geliştirdiğim de daha özgün içerik çıkaracağımı düşünüyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,824
Ödül Puanları
213
Link butonlarında ki renk karşıtlığı gözü yoruyor. Onun dışında geliştireceğine inanıyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.