Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Agent Shard Game server MS Değerleri Hakkında Bilgi

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Öncelikle iyi forumlar sormak istediğim birşey var bu zamana kadar hiç kontrol etmek aklıma gelmedi ama suan aklıma takıldı aceba diger serverlerde demi aynıydı yoksa bunda mı bir sorun var.
Makine özellikleri 2x X5670 İşlemci 128 GB RAM 1 TB SSD.
1 . Ana Makine 12 Core Cpu 200 GB SSD 32 GBRAM
2. Agent ve Game server makinesi 10 GB ram 100 GB SSD 2 Core Cpu
3. Agent ve Game server makinesi 10 GB ram 100 GB SSD 2 Core Cpu
Speed testte bazen Download hızı düşük cıkıyor fakat upload hızı 700 den aşşagı düşmüyor bize lazım olan zaten upload bildiğim kadarıyla.
Sorum şu suan server betaya hazırlanıyor ve Game server Ms leri 0 - 16 - 41 arası ara ara değişiyor genelde 15 ama.
Shard manager 15 MS, Agent Server Genelde 0 Fakat Bazen 15 - 30 arası gidip geliyor.
Bu ms lar normal midir game server ve shard managere bakıyorum hiç bir hata spamlamıyor aslında kafamı karıştıran benim internetim bu sıra sıkıntılı biraz edit yaparken ara sıra oyuna delay giriyor sunucuya bakıyorum sunucuda da biraz kasma var fakat hemen cpu kullanımına bakıyorum %5-6 maximum 10 yani kullanmıyor sorun internetimden kaynaklı olabilir diye düşünüyorum bunu betada göreceğim fakat ms ler ve bu konu hakkında söyleyebileceğiniz birşeyler veya böyle yapsan daha iyi olur dediğiniz birşey varmıdır şimdiden teşekkür ederim.

Screenshot_1.png

Ü

Üye silindi 3096

Sorunu bende merak ediyorum bazen bendede çoğalıyor bilen bilgilendirebilir mi 🤔

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Sorun cogalması değil sıkıntı yaratacak kadar mı coğalıyor :D seninkiler oyuncu yokken kaç ?

sunucu internet bağlantısının dalgalanması ile ilgili olabilir, açık oyun aktif oyuncu sayısı yüksek msler sabit hiç değişmiyor.

Q4LBqR.png

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.