Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü alarm veriyor

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Aşağıda verdiğim herşeyi yaptım.videoyu defalarca seyretttim.nafile giripte bir BİSMİLLAH diyemedim.sevgili dostlarım az çok bu işlerden anlarım.ama yardım lazım.ne demişler 1 elin nesi var 2 elin sesi var.Ramazan günü hayır sevabı alacak babayiğitler aranıyor.şimdiden teşekkür ederim.formunuza berekETli gelirim inşALLAH

Ekli dosyalar

• alarm.jpg
    alarm.jpg
    44.1 KB · Görüntüleme: 28
  • alarmcogaltma.jpg
    alarmcogaltma.jpg
    92.8 KB · Görüntüleme: 26
  • alarmm.jpg
    alarmm.jpg
    34.3 KB · Görüntüleme: 19
  • alarmtekavci.jpg
    alarmtekavci.jpg
    33.2 KB · Görüntüleme: 17
  • cert.jpg
    cert.jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 15
  • download.jpg
    download.jpg
    54.9 KB · Görüntüleme: 13
  • gate.jpg
    gate.jpg
    80.3 KB · Görüntüleme: 12
  • games.jpg
    games.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 13
  • game.jpg
    game.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 11
  • farm.jpg
    farm.jpg
    74.6 KB · Görüntüleme: 13
  • global.jpg
    global.jpg
    84.3 KB · Görüntüleme: 12
  • machine.jpg
    machine.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 12
  • shade.jpg
    shade.jpg
    84.8 KB · Görüntüleme: 12
  • smc.jpg
    smc.jpg
    30.5 KB · Görüntüleme: 12

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Aşağıda verdiğim herşeyi yaptım.videoyu defalarca seyretttim.nafile giripte bir BİSMİLLAH diyemedim.sevgili dostlarım az çok bu işlerden anlarım.ama yardım lazım.ne demişler 1 elin nesi var 2 elin sesi var.Ramazan günü hayır sevabı alacak babayiğitler aranıyor.şimdiden teşekkür ederim.formunuza berekETli gelirim inşALLAH
Teamwiver gönder bakalım.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
KONU ÇÖZÜLDÜ: helal olsun arkadaşımıza.çorumlumu desem bilmiyorum ama leblemiyi bırakın kavurmasını yapıp servis etti önümüze.Mevlanın bir sözü vardır.Temiz suda yüzersen böle insanları bulursun.eline yüreğine sağlık çok teşekkür ederim

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
KONU ÇÖZÜLDÜ: helal olsun arkadaşımıza.çorumlumu desem bilmiyorum ama leblemiyi bırakın kavurmasını yapıp servis etti önümüze.Mevlanın bir sözü vardır.Temiz suda yüzersen böle insanları bulursun.eline yüreğine sağlık çok teşekkür ederim
Rica ederim iyi eğlenceler. :ROFLMAO:

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Rica ederim iyi eğlenceler. :ROFLMAO:
bu arada 3-5 dk da bir dc oluyorum.bişeyde yapmasam dc oluyorum.tekrar giriyorum.isim değişeyimmi dediğin dosya ile.çözüm olurmu bana.birde bana verdiğin panelin daha gelişmişi varmı?Mesela arena coin aktarmak unige çıkartmak bunları böle rahatca senin programına eklenmişi varmı:)diyorsun bugün girdin bizi kovuyorsun:)bak öle düşünmeyin.insanız hep isteriz.ALLAH böle yaratmış.şu dc yi çözersek olay bence rahatlar gibi.birde 2 arkadaşı cagırayım yanıma havam olsun:)böle başlamıyormu bu işler hep.:))

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
bu arada 3-5 dk da bir dc oluyorum.bişeyde yapmasam dc oluyorum.tekrar giriyorum.isim değişeyimmi dediğin dosya ile.çözüm olurmu bana.birde bana verdiğin panelin daha gelişmişi varmı?Mesela arena coin aktarmak unige çıkartmak bunları böle rahatca senin programına eklenmişi varmı:)diyorsun bugün girdin bizi kovuyorsun:)bak öle düşünmeyin.insanız hep isteriz.ALLAH böle yaratmış.şu dc yi çözersek olay bence rahatlar gibi.birde 2 arkadaşı cagırayım yanıma havam olsun:)böle başlamıyormu bu işler hep.:))
Evet sana zaten söyledım dc yersen yap dediğimi yapabilirsin.Xtrapsız agent kullan.

Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
2 resim ekledim sistem gayet güzel çalışıyor.

Ekli dosyalar

• SRO[2020-05-21 15-15-33]_34.jpg
    SRO[2020-05-21 15-15-33]_34.jpg
    133.1 KB · Görüntüleme: 18
  • SRO[2020-05-21 15-39-09]_98.jpg
    SRO[2020-05-21 15-39-09]_98.jpg
    102.4 KB · Görüntüleme: 18
Oyla 0
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
dostum ben şimdi hamachide ag kurdum.isim verdim şifre.arkadaşımı nasıl davet edecem onu bana bağlayıp oyuna girmesini sağlarım?

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
dostum ben şimdi hamachide ag kurdum.isim verdim şifre.arkadaşımı nasıl davet edecem onu bana bağlayıp oyuna girmesini sağlarım?
Mevcut bir ağa bağlan diyorsun kendi oluşturdugun ağın ıd ve şifre bilgilerini giriyorsun ve ağa bağlanıyor.Kullandığın clienti arkadaşına da atarsan giriş yapabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.