Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Alchemy Rate Ögrenme ' Query '

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
@ksk2hand
Bu araştırmak için çok iyi bir oran editörü oluşturmak için çok ilginç bir sorundur. Çalışmayı bırakmadım. Bazı hızlı testler yaptım, 2,3,4'ü durdurduklarını 1'den 12'ye kadar olan orandan sorumlu olduğunu fark ettim. Sizlere daha fazla açıklama yapmak istiyorum, böylece daha iyi anlayabiliyorum ve ayrıca ek avatar şansıyla ve final faturasında olduğu gibi premium şansla ilgili nasıl olacağınızı sormak istiyorum.
Katkınız için şimdiden teşekkür ederiz.

this is a very interesting query to study and create a very good rate editor as I have not stopped to study I did some quick tests I noticed that they stop 2,3,4 are responsible for rate from 1 to 12 and that's it? I would like more explanations of you so that I can understand better and also would like to ask you how would you be regarding the additional avatar luck and premium luck as would the final bill
Thank you in advance for your contribution.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.