Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Anlık Global + Anlık Notice Pure Panellere Anlık Global Ve Anlık Notice

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bir Çoğunuz Pure Panelleri Kullanıyor Panellere Anlık Global Ve Anlık GM Notice Sistemi Eklemek İstiyen Vsro_ORG Ailesi İçin Paylaşıyorum

Resimler Ve Gerekli Kodlar SPOİLER'in İçindedir

Ranking.PHP Yi Ekliyeceğiniz Kod
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Rank.PHP'Ye Eklenecek Olan Kodlar

Ü

Üye silindi 3096

Teşekkürler top 10 ve puan sistemini düzeltebilirmisin misal 80 lvl full %100 blueli bi Çar ile 140 level bi Çar sıralamada 2. Oluyor 140 80 1. Oluyor 😀

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler top 10 ve puan sistemini düzeltebilirmisin misal 80 lvl full %100 blueli bi Çar ile 140 level bi Çar sıralamada 2. Oluyor 140 80 1. Oluyor 😀
Bu anlık global ve notice sistemininin amacı nedir ? nasıl çalışıyor ?

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
Rank Sistemini Düzeltip Paylaşacağım

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
Bir Çoğunuz Pure Panelleri Kullanıyor Panellere Anlık Global Ve Anlık GM Notice Sistemi Eklemek İstiyen Vsro_ORG Ailesi İçin Paylaşıyorum

Resimler Ve Gerekli Kodlar SPOİLER'in İçindedir

Ranking.PHP Yi Ekliyeceğiniz Kod
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Rank.PHP'Ye Eklenecek Olan Kodlar

[Gizli İçerik]

Eline emeğine sağlık hacım, teşekkürler. ❤

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
EfsaneSro Sen Gel 2 Gün Benim Yerime İşleri Yürüt Ben Yaparım 2 Gün İçinde

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.