Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iSRO-R Çözüldü Arabia Dungeon ve Boss Dungeon

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
benim Arabıa Dungeon ve Boss Kalia olmak uzere 2 sorunum var
1- Arabia Dungeon'da belli bir yere kadar mobları keserek ilerliyorum sorunsuz bir sekilde ama bir nokta tüm mobları kestigim halde kapı acılmıyor 4 5 kere denedim hep aynı yerde kalıyorum
2- Boss Kalia Dungeon'da iceri giriyom moblar spawn oluyor kesiyorum sonra notice geciyor kalia geri döndü gibi bir sey yazıyor ama kalia spawn olmuyor

trigger konusunu buldum forumda ona bakıyorum elimde olan db yi arabia dungeon ve boss dungeon un düzgün calıstıgı bir db ile karsılastırıyorum aynı ama o csro dbsinde sorun yok sorunu cözemedim bilgisi olup yardımcı olabilecek olan var mı acaba?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun cozuldu spawn rateyi dusurdugum icin oluyormus

zapar308

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Paylaştığınız için teşekkürler.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.