Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Arena Harita Yüklenme Problemi

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar merhabalar,

Öncelikle kafamdaki proje şu; herhangi bir gizli haritayı misal colessium arena (gibi) bunu açıp bir teleport noktası oluşturup içinde çeşitli uniqler atarak eventler düzenlemek. Hali hazırda forumlarda paylaşılan bazı hazır queryleri okutsam da refgameworld gibi tablolara göz atsam da işin içinden çıkamadım. Daha dorusu map açma kapama ya da ekleme çıkarma konusunda bir çok tablo ile ilintili çalışma yapmak gerektiğini anladım ve malesef bu konuda çok tecrübesizim. Benim ricam oyun içerisinde bahsettiğim kapalı bir arenayı ya da haritayı sorunsuz açmak için hangi tablolara bakılmalı ve nasıl bir işlem yapılmalı? Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Teşekkürler, İyi Çalışmalar.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Öncelikle forumda arama yaparak sorunsuz survival arena dosyalarını bir bul ve oradan kendine yol çıkar eğer onu ekleyemez hata alırsan konu aç mutlaka yardım edecek birilerini bulursun

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.