Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Survival Arena Client yeme sorunu Hk.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Tüm yolları izledim. Orjinal Data pk2'de sorun yaşamıyorum. clean veritabanına ait data pk2'ye paylaşılmış survival arena data'sını import ediyorum client yiyorum nasıl çözerim ?

kerimdag

İyilik iyidir
.
Alınan Beğeni
1,076
Ödül Puanları
93
aedn76 yazmış sorunu joymaxpk2 tool ile mapın içerisine girip yazdığı verileri sil öyle dene düzelir büyük ihtimalle
1697719329245.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Sana import mu et dedim alintiladigim mesajda neden client crash aldigin yazmakta dedim
işlemin aynısını yaptım fakat sorun devam etmekte
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

aedn76 yazmış sorunu joymaxpk2 tool ile mapın içerisine girip yazdığı verileri sil öyle dene düzelir büyük ihtimalle
Ekli dosyayı görüntüle 17090
anlatıldığı gibi yaptım işlemi sıfırdan ama sorun devam etmekte

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
235
Ödül Puanları
43
Dump bırakıyormu bırakıyorsa paylaşabilirmisin ?

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
235
Ödül Puanları
43
bazıları eventzone ekleme yapıyor dungeon yapmak için sende yaptıysan ,eventzone data eklemen gerekir bir bak istersen

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
bazıları evenzone ekleme yapıyor dungeon yapmak için sende yaptıysan ,eventzone data eklemen gerekir bir bak istersen
İsro Data pk2 ile herhangi bir sorun yaşamıyorum Clean Datapk2'ye paylaşılmış olan dosyaları import ediyorum clientless sorunu başlıyor girdiğim gibi atıyor Survivalde

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.