Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

MT2 Paylaşım Astra2 Source Paylaşımı

Ü

Üye silindi 3096

Googlede her zamanki dosya ararken bunu buldum tüm klasörlere gezdim birşey bulamadım sv ismini sonunda öğrendim astra2 diye bi svmiş sanırsam metin2 de
source diye birşey paylaşmış güncel dosyalar sanırsam En son değiştirme ‎25 ‎Haziran ‎2020 ‎Perşembe, ‏‎23:39:06 güncel dosyalar sanırsam metin2 ile uğraşanın belki işine yarıyabilir diye
Direk şahısın herkese açık paylaşmış olduğu dosya linkini paylaşıyorum

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,376
Ödül Puanları
113
Googlede her zamanki dosya ararken bunu buldum tüm klasörlere gezdim birşey bulamadım sv ismini sonunda öğrendim astra2 diye bi svmiş sanırsam metin2 de
source diye birşey paylaşmış güncel dosyalar sanırsam En son değiştirme ‎25 ‎Haziran ‎2020 ‎Perşembe, ‏‎23:39:06 güncel dosyalar sanırsam metin2 ile uğraşanın belki işine yarıyabilir diye

[Gizli İçerik]

Ekli dosyayı görüntüle 8483

Ekli dosyayı görüntüle 8484
teşekkürler arşive alalım

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Mình tìm file thông thường trên Google thì thấy cái này, mình tìm tất cả các thư mục thì không thấy gì cả, mình biết tên sv ở cuối nó.
Nếu tôi nghĩ rằng các tệp hiện tại đã chia sẻ một thứ gì đó được gọi là nguồn, thì lần thay đổi gần đây nhất là Thứ Năm, 25 tháng 6 năm 2020, 23:39:06 Nếu tôi nghĩ rằng các tệp hiện tại có thể hữu ích cho những người xử lý metin2
Tôi trực tiếp chia sẻ liên kết đến tệp mà người đó đã chia sẻ công khai.

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***

[URL opensurl = "true"] [/ URL]

Flokui224

.
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Pleaze Get Link

1479862

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks bro

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.