Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Astral stone için offset arıyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Arkadaşlar astral koruma değerini değiştirmek istiyorum. Elinde offset olan var mı ?
Ya da VSro Patcher v3.4 mevcutsa o patcherda ekli olabilir de. Buldum ama linkler hep ölmüş.

Çözüm:
@Conqueror
'un verdiği adress sayesinde gameserverda işlem yapıldı ve olumlu sonuçlandı.

İşlem yolu;
1-
Oly ile GameServer açılır..
2-
00506D92 ve 00506DD2 adresleri CTRL+G ile aranır. Sonlarında bulunan rakamlar astral koruma değeridir.
3- Çıkan sonuca tıklanır ve satırın sonunda bulunan mevcut orjinal değer 4 sayısı istediğiniz değerle değiştirilir.

Örn:

00506D92 CMP EBX,5
00506DD2 MOV CL,5

4- Kaydet ve kapat

dip notlar:
Başta sadece 00506DD2 MOV CL,4 adresinide işlem yapmıştım olmuştu. Fakat immortal stone yanmıyordu. @sarkolata 'nın verdiği bilgi ile diğer adresi değiştirdim. Şu an tam oldu.

Steady basmayan kullanıcılar, ki onlar genelde pek bilmeyenlerdir.... itemde kırmızı yazı çıktı, durability reduce oldu.. derler:)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Konuya dönüş yapıcam daha geçemedim. Çözümlenince başlığı çözüldü olarak değiştiririm.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Conqueror 'un verdiği adres 00506DD2 MOV CL,4 dogru.. 5 olarak değştirdiğimde +5 bir silaha + basmayı denedim ve yanıp + değerinin +5 de kaldığını gördüm. Teşekkür ederim sorun çöülmüştür. Fakat iki adresi de değiştirmek gerekli çünkü ben sadece ikinci adresi değiştirdiğimde Immortal Stone hiç yanmıyordu.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Adreslerin ikisi de editlemeli bu arada. Mov olan düşeceği değer, diğeri de + kaçta devreye gireceği miydi, Immortalla ilgili bişey miydi neydi.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Adreslerin ikisi de editlemeli bu arada. Mov olan düşeceği değer, diğeri de + kaçta devreye gireceği miydi, Immortalla ilgili bişey miydi neydi.
Aaa tekrar deneyeyim diğerini de değişeyim. Teşekkür ederim.
5 kez denedim de hiç immo yanmadı :)

Ek mesaj:. ikinci adresi değiştirdim ve steady yerine immodan da yemeye başladı. Teşekkür ederim bilgilendirme için @sarkolata

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Konuya dönüş yapıcam daha geçemedim. Çözümlenince başlığı çözüldü olarak değiştiririm.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@Conqueror 'un verdiği adres 00506DD2 MOV CL,4 dogru.. 5 olarak değştirdiğimde +5 bir silaha + basmayı denedim ve yanıp + değerinin +5 de kaldığını gördüm. Teşekkür ederim sorun çöülmüştür. Fakat iki adresi de değiştirmek gerekli çünkü ben sadece ikinci adresi değiştirdiğimde Immortal Stone hiç yanmıyordu.
2sini de değiştir diye verdim zaten 2side +4 farkındaysan. Biri yazmış 2.offset doğru diye inanma sen öyle şeylere :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.