Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Athena Filter .dd dosyaları

Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Athena filter editlemek istiyorum ama elimde dll dosyaları yok paylaşabilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Sorun çözüldü sanırım? Tekrar geri dönüş yapılmazsa uyarı alırsınız. Açtığınız konuları takip edip geri dönüş yapmak zorundasınız. Çözüldü ise moderatörleri etiketleyebilirsiniz @akn4646

Oyla 0

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Pardon hocam sorun çözülmüştür

Sorun çözüldü mü ? .dll o değil çünkü de o yüzden soruyorum o sadece lib.dll programı kodlarken kullanabilirsiniz. Client tarafında işine yaramaz (Hwid vs için.)

Oyla 0
Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Yok hocam maalesef aradığımı bulamadım ama bulabileceğimi de pek sanmıyorum o yüzden konunun kalabalık etmesine lüzum yok sanırım

Oyla 0

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yok hocam maalesef aradığımı bulamadım ama bulabileceğimi de pek sanmıyorum o yüzden konunun kalabalık etmesine lüzum yok sanırım

Buyur ben sana vereyim Client için gereken herşeyini 2018 versiyonunun dllsi vs bilgine.

Oyla 0
Alınan Beğeni
267
Ödül Puanları
43
Saolasın reis :)
Sorun çözülmüştür...
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Buyur ben sana vereyim Client için gereken herşeyini 2018 versiyonunun dllsi vs bilgine.

Bunu cliente nasıl inject edebilirim hocam bi bilgin var mı acaba

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.