Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vSRO Paylaşım Athena Filter Düzenlenmiş Hali

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18

Không một ngày nào trôi qua, những điều tương tự vẫn tiếp diễn, tôi thậm chí còn mở một chủ đề cho vấn đề này. Đào tạo bằng văn bản - Những điều cần xem xét khi sao lưu tệp của bạn

Dù sao cũng vào chủ đề, mình tìm được cái này trong lúc lướt google, bạn thử xem, có lẽ sẽ hiệu quả

(Mình không đảm bảo là đã qua chỉnh sửa, có thể tên đã đổi tên và ảnh cũng bị thay đổi và up lên, nhưng cố gắng cũng không sao, chúc các bạn tham gia diễn đàn vui vẻ)

*** Văn bản ẩn: không thể được trích dẫn. ***
???

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8

Not a day goes by, the same things continue, I even opened a topic for this. Written Training - Things to Consider While Backing Up Your Files

Anyway, let's come to the topic, I found this while browsing google, try it, maybe it will work

(I do not guarantee that it is edited, maybe the name has changed and the picture has been changed and uploaded, but it won't hurt to try, I wish you a good forum)

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
see

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18

Gün geçmiyor yine aynı şeylere devam ediliyor bunun için hatta konu açmıştım Yazılı Eğitim - Dosyalarınızı Yedeklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

neyse konumuza gelelim googlede gezerken bunu buldum deneyin belki çalışır

(Düzenlenmiş hali diye bir garanti vermiyorum belki isim değişip resim değişipte yüklenmiş olabilir ama denemekten zarar gelmez iyi forumlar dilerim )

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
deneyelim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.