Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Bankaya Item Atma

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar ben scroll kullanarak bankaya item attırmak istiyorum fakat bankaya item gitmiyor. Sanırım ''_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST'' ve ''_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST_FAST'' procedürlerinde sorun var. Çalışan bir procedüre varsa paylaşabilirmisiniz ?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
yanılmıyorsam 2016 da max lv event prosedürü vardı ordan ufak bir değişiklikle scrol yapıp
bunu yapmıştım ama yardımcı olamayacağım bir arkadaşım yardımcı olmustu
istersen bunu bir araştır
max lv eventi diiye bir arat google

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST
SQL:

_ADD_ITEM_EXTERN_CHEST_FAST
SQL:

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Bir tane exec kullanınca item veriyor oraya kadar sıkıntı yok ama 1'den fazla exec kullanınca bu sefer bankaya tıklayınca clientless oluyor

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bir tane exec kullanınca item veriyor oraya kadar sıkıntı yok ama 1'den fazla exec kullanınca bu sefer bankaya tıklayınca clientless oluyor
Return yada relog atıyo musunuz peki kullandıktan sonra kodu ?

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Evet return atıyor char
Prosedürü 2012 de falan fixlemiştim, yıllardır sorunsuz kullanıyorum, bilemedim. İncelemem gerek yaptıgınız işlemleri, dilerseniz özelden team vb. bir program ile bağlanıp yardımcı olmak isterim.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Sorunun kaynağı sanırım birden fazla item verince 1. itemi slot 1'e 2. itemi ise yine slot 1'e veriyor yani slot+ şeklinde procedürü fixlemek lazım diye düşünüyorum. Mesela charın inventory'sine exec yaptığımızda birden fazla item veriyor çünkü procedürede mevcut slota+1 ekle şeklinde sorgu yapılmış

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Sorunun kaynağı sanırım birden fazla item verince 1. itemi slot 1'e 2. itemi ise yine slot 1'e veriyor yani slot+ şeklinde procedürü fixlemek lazım diye düşünüyorum. Mesela charın inventory'sine exec yaptığımızda birden fazla item veriyor çünkü procedürede mevcut slota+1 ekle şeklinde sorgu yapılmış
Sorun tamamen sizde, Aşağıda gördüğünüz gibi banka dolu olmasına rağmen devamında gelen 7 slota itemler eklendi.
828 829

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.