Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Başlangıc İtemleri Edit

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba,
Başlangıçta verilen itemleri bankaya, aktarıma nasıl kapatabilirim ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Shard üzerinde _RefObjCommon'da CanBuy, CanThrow, CanBorrow, CanSell, CanTrade gibi sütunlar var.. Bu sütunlarda ilgili itemin satırında, hücredeki değer 0 yapmanız gerekli.. Ne kasaya atılabilir ne takasa açıktır vs vs . Sadece kasaya atılmasını kapatmak için ya CanThrow'dur Ya da CanBorrow'dur.. hatrımda değil şu an.
Nasıl yapacağım diyorsanız aşağıda verdiğim querye itemin kodunu yazın.. çıkan sonuçlarda üsteki kısım commonu gösterir.. altta ki sonuç ise skilller gösterir. Yanlış hatırlamıyorsam iki yere de item IDsi yazıyorduk.. tekine yazınca göstermiyordu. Umarım yardımcı olmuştur.
Aynı işlem mediaya geçirilmeli... DatabaseToMedia ile dbden çekilebilir. ItemData_xxx

ekte ki query ile item, mob, skill falan aranabilir.

Ekli dosyalar

• Item Skill ve Mod Id arama.txt
    332 bayt · Görüntüleme: 18
Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Shard üzerinde _RefObjCommon'da CanBuy CanThrow CanBorrow CanSell CanTrade gibi sütunlar var.. Bu sütunlarda ilgili itemin satırında, hücredeki değer 0 yapmanız gerekli.. Ne kasaya atılabilir ne takasa açıktır vs vs . Sadece kasaya atılmasını kapatmak için ya CanThrow'dur Ya da CanBorrow'dur.. hatrımda değil şu an.
Nasıl yapacağım diyorsanız aşağıda verdiğim querye itemin kodunu yazın.. çıkan sonuçlarda üsteki kısım commonu gösterir.. altta ki sonuç ise skilller gösterir. Yanlış hatırlamıyorsam iki yere de item IDsi yazıyorduk.. tekine yazınca göstermiyordu. Umarım yardımcı olmuştur.
Aynı işlem mediaya geçirilmeli... DatabaseToMedia ile dbden çekilebilir. ItemData_xxx

Merhaba bu şekilde oyundaki atıyorum tüm reverseleri kapatacak, sanırım ben sadece ilk başta verilenleri nasıl yapabilirm ?

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
Merhaba bu şekilde oyundaki atıyorum tüm reverseleri kapatacak, sanırım ben sadece ilk başta verilenleri nasıl yapabilirm ?
Merhaba tekrar..
Başlangıca koyduğunuz itemlerin event olanları var.. Reverse'nin var eminim çünkü ben 60 level envanter görevine ödül olarak event olan reverseyi koymuştum ve kasaya takasa stalla kapatmıştım. Bu şekilde sorunu aşarsınız.. Başlangıca koyduğunuz itemlerin eventini koyun.. Eventi olmayan item var ise kopyalayıp yeni bir ID ile yenisini oluşturmanız ve oluşturduğunuz o item üzerinde işlem yapmanız daha rahat olur.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba tekrar..
Başlangıca koyduğunuz itemlerin event olanları var.. Reverse'nin var eminim çünkü ben 60 level envanter görevine ödül olarak event olan reverseyi koymuştum ve kasaya takasa stalla kapatmıştım. Bu şekilde sorunu aşarsınız.. Başlangıca koyduğunuz itemlerin eventini koyun.. Eventi olmayan item var ise kopyalayıp yeni bir ID ile yenisini oluşturmanız ve oluşturduğunuz o item üzerinde işlem yapmanız daha rahat olur.
Teşekkürler yardımınız için deniyorum hemen :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.