Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Başlıyalımmı artık New avatar tasarlamaya

Ü

Üye silindi 340

Bu adam gösteriyor ama elletmiyor ?
bir ara iyi muhabbet ediyorduk faceden avatarları paylaştım diye can mertle dost kesildi paylaşmayı kesti benle bulduklarını. bulduğu clienti özelden veriyordu indirip test ediyordum hızlıca vds vardı diye .

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
512
Ödül Puanları
93
bir ara iyi muhabbet ediyorduk faceden avatarları paylaştım diye can mertle dost kesildi paylaşmayı kesti benle bulduklarını. bulduğu clienti özelden veriyordu indirip test ediyordum hızlıca vds vardı diye .
Kanka benimlede muhabet ediyodu canmert tanımam bilmem kendisini bilirim barış geçen seneden beri uğraşıyosun bitmedimi ?

B

bardo41

Ben metle filan can kuzu sarma filan değilim bunları öylesine test amaçlı tasarladım birdaha mert mert dersen kalbini krarım kanka sokim mertine

B

bardo41

Biteli cok oldu sen nerden tanıyosun beni benim gercek kimliğimi bilen çok az kişidir :)

B

bardo41

Atıyorum linki 1 saniye istediğiniz gibi düzenleye bilirsiniz

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.