Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım Becerileri Makslayın(Mastery Scroll)

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Herkese Merhaba,
Yeni veritabanı üzerinde çalışacak veya başka bir amaç ile becerileri test edecek arkadaşlar için hepsini makslayacak sorgu oluşturdum. Piyasada sadece Çin becerilerinin olduğunu gördüm ancak bir kaç hata vardı düzelttim, bunun üzerine Avrupa becerilerini oluşturdum ve düzenledim. Sorgu 110 cap için ayarlıdır ve 110 cap üstüne de kullanılabilir tek gereken bir iki yükseltmeyi elle yapmak olacaktır ya da siz de biliyorsanız beceri numarası ile 110 seviye üstüne 'INSERT INTO' oluşturabilirsiniz. İyi kullanımlar.

Oyuncular İçin Parşömen Olarak:

SQL Sorgusu Olarak:

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Emeğinize Sağlık! :)

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
@risesun97
Kullandım fakat sorun yaşadım benden kaynaklı sorun ama nasıl çözebilirim anlatabilir misin
Ch karakterler sorunsuz fakat eu karakterlerde sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misin acaba ?

açıyor maxlamıyor hiç değilse 110 a kadar maxlasa bile olurdu hiç maxlamıyor

Ekli dosyayı görüntüle 3660
İlk kullanımda kesin oluyor ama ikinci kullanımda arıza çıkartıyor çünkü ilk kullanımda tüm skilleri insert ediyor ikinci kullanımda insert edilecek skill tabloda bir tane bile varsa tümünü aktarmıyor ve makslamıyor. Daha düzenli halini atacağım.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 3096

İlk kullanımda kesin oluyor ama ikinci kullanımda arıza çıkartıyor çünkü ilk kullanımda tüm skilleri insert ediyor ikinci kullanımda insert edilecek skill tabloda bir tane bile varsa tümünü aktarıyor ve makslamıyor. Daha düzenli halini atacağım.
ne zaman düzenlersin acaba prosedür düzeltsek olcak demi sadece yoksa npcden kaldırayımmı :(

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
ne zaman düzenlersin acaba prosedür düzeltsek olcak demi sadece yoksa npcden kaldırayımmı :(
Linki düzenledim bir önceki paylaştığım dosyada ki tabloların hepsini DROP et yeni verdiğimi baştan kur. Base skilleri insert etmiyor eğer ki silinmiş veya _CharSkill tablosunda yok ise manuel olarak girin.

Ü

Üye silindi 3096

Linki düzenledim bir önceki paylaştığım dosyada ki tabloların hepsini DROP et yeni verdiğimi baştan kur. Base skilleri insert etmiyor eğer ki silinmiş veya _CharSkill tablosunda yok ise manuel olarak girin.
şuan sorunsuz mu acaba teşekkürler :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.