Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Benim fikrim

• Konbuyu başlatan NaXSobi
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Konu çok dağılmaya başladı,
Tabii ki sorunlar ve çözümleri olsun paylaşılan yardım konularını kendi bölümüne gidip inceleyebiliriz ancak yardım öneki içerip konu başlığını "Yeni Mesajlar" bölümünde görebildiğimizde sorun yaşayan arkadaşın konusu gözler önünde durur. Farklı paylaşımların olması normal ve @twister78 'ın dediği gibi o konularında "Yeni Mesajlar" bölümünde görülmeye hakkı var.
Alternatif olarak 2 fikrim var.
Birincisi konuların gömülmemesi için kaydırma seçeneği;
.
sss.png

İkincisi ise "Yeni mesajlar"a extra sekme eklenmesi yönünde.
Sekmede seçtiğimiz bölümün yeni mesajlarını görebilmemiz açısından.
.
ss.png

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Tabii ki sorunlar ve çözümleri olsun paylaşılan yardım konularını kendi bölümüne gidip inceleyebiliriz ancak yardım öneki içerip konu başlığını "Yeni Mesajlar" bölümünde görebildiğimizde sorun yaşayan arkadaşın konusu gözler önünde durur. Farklı paylaşımların olması normal ve @twister78 'ın dediği gibi o konularında "Yeni Mesajlar" bölümünde görülmeye hakkı var.
.
sss.png

.
ss.png
Aradığım mantık. Dediğim gibi forum geliştirilebildiği kadar da düzenleme yapılabilir arkadaşa katılıyorum bilgi her zaman bilgidir. Arkadaşın dediği gibi işaretleme yapıldığında kullanınıcının seçtiği başlıklar önde gözükebilir gayet mantıklı

N

NaXSobi

Olumsuz düşünürsek dediklerin doğru, bir ihtimal bu insanlarda senelerini silkroada adamasaydı tanınmasaydı bütün bunlar olmazdı tanınmışlık veya aktiflik bu devirde çokta önemli değil dostum. Artık insanlar forumlar olsun internet siteleri olsun daha çok güvenilir ve doğru paylaşımları aramakta. Bilginin ne kadar doğru ve güvenilir paylaşım olmasından yana. Bizlerin tanınıp tanınması önemli değil. Biz bile en basit örnek dosya indirdiğimizde ne kadar güvenli olup olmadığına bakıyoruz. İnsanlar da artık daha sağlıklı daha güncel paylaşımları arıyor. Bu her konu için geçerli..Bunu aktif ve doğru bir biçimde yaparsan olmuş demeksin zaten. 50 tane vsro sayfası var diyosun evet doğru var hatta daha da fazla var ama içlerinden hangileri gerçekten insanlara yardım etmeye çalışıyor veya sürekli bir paylaşım yapıyor veya değer veriyor? Bir elin parmaklarını geçmez Bunları yapıyosan zaten aktifsin

" tanınmışlık veya aktiflik bu devirde çokta önemli değil dostum " aslında şu devirde tanınmak önemli biriyle iş yapıyorken adın önemli kimse tanımadığı bir insanla iş yapmaz genelde " Prosedür de olsa db temizleme" artık insanlar kim paylaşmış bakıyor yani ben sana şunu diyorum ki düşüncen çok yanlış ve bu forumda total 50 kişi felan vardır aktif takılan diğerleri hep çevrim dışı işine yaradıkça burdalar şöyle ki bu film vs cart curt VSRO formunda saçma geliyor bana konu çünkü burda VSRO !

N

NaXSobi

.
sss.png

.
ss.png

ben kendi fikrim diye açtım konuyu gene siz bilirsiniz ben sadece düşüncemi söyledim saçma geldi bana ve hala saçma geliyor sorun yok gördüğümü yanıtlar görmediğimi yanıtlamam.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
" tanınmışlık veya aktiflik bu devirde çokta önemli değil dostum " aslında şu devirde tanınmak önemli biriyle iş yapıyorken adın önemli kimse tanımadığı bir insanla iş yapmaz genelde " Prosedür de olsa db temizleme" artık insanlar kim paylaşmış bakıyor yani ben sana şunu diyorum ki düşüncen çok yanlış ve bu forumda total 50 kişi felan vardır aktif takılan diğerleri hep çevrim dışı işine yaradıkça burdalar şöyle ki bu film vs cart curt VSRO formunda saçma geliyor bana konu çünkü burda VSRO !
Kodlama bilgisi olmayıp bu işle uğraşanlar dediğin gibi kimin paylaştığına bakıyor çünkü bilmiyor kodun içindeki terimlerin ne anlama geldiğini bilen biri olsa o koda baktığında ne yaptığını bilir zaten ya da daha farklı alternatifler arar yazdığı kodla ilgili ki sqli yoracak bir sürü kod var. Ben ne insanlar tanıdım silkroad ile alakası olmayıp dilediğin kodlamayı yazabilcek veya silkroadın kodlarını inceleyip hatasız düzelten. Ee nerde hani tanınmıyor bu adam. Halbuki uğraşsa sqlin içinden de geçer silkroadında. Hani piyasadaki insanlar güveniliyor ya bunla bunu sınırlandır şimdi.. Ya konuyu uzatmak istemiyorum dallanıp budaklanıyor

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Merhabalar, değerli öneriniz için öncelikle teşekkürler.

Bazı iğneleyici konuşan arkadaşlar için konuşuyorum çok kısa ve net; Karşınızdaki insanları ti ye almayan, umursamayan davranışlar sergilemeniz sizi yüceltmiyor, alçaltıyor. Karşınızdaki insanları biraz dinleyip, olgun düşünmeye çalışmalısınız. (Bu konu içinde ve dışında konuşan arkadaşlar için konuşuyorum.)

@twister78 olayı açıklamış, @trukafatsum öneri yapmış. Gerek yok arkadaşlar kasmaya biraz forumu kullanmayı bilmek yetiyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kolay gelsin, konu kilit.

Son düzenleme:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Konu yanlış açılan bölümden taşındı. Lütfen konularınızı uygun ve doğru bölümlere açın burası bir haber bölümü.

Attığım gifteki bazı görüntü kaymalarından ötürü özür dilerim, program sıkıntılı kaydetmiş biraz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...