Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Bir Programa İhtiyacım Var.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
Biliyorsunuzdur.
Filesler içindeki Gameserverin Cıkardığı Txt dosyaları mevcut. İçinde Spawn Olan Uniquelerin Kodları Mevcut oluyor.
işte aradığım program ordaki Kodların Dbde loglarını tutmasını istiyorum. (Sadece Unique)

Logger sadece oyunda cıkan noticelerin loglarını tutturabilirim.
fakat benim aradığım program txt içindeki unique Kodlarının Db tutması

Varsa Böyle Bir Program Önerebilirmisiniz ? [Ücretli] Bunu yapabilecek biriyle özel olarakta konuşabiliriz.

NOT: Program Anlık olarak DB işlemesi gerekiyor :)

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
txt e yazılan logları tekrar dbyemi aktarmak istiyorsun doğrumu anladım

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
düzenlendi ve güncellendi

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
spawn olarak karakterlerin kayıtlarını gs otomatik txt içine döküyor ve bunu sqle aktarmak istiyorsunuz anladıgım kadarıyla
logger zaten bu işi yapıyor? spawn olan tüm karakterleri kendi tablosuna aktarıyor ki

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
spawn olarak karakterlerin kayıtlarını gs otomatik txt içine döküyor ve bunu sqle aktarmak istiyorsunuz anladıgım kadarıyla
logger zaten bu işi yapıyor? spawn olan tüm karakterleri kendi tablosuna aktarıyor ki
gs ilk açıldığında çıkan logları da yakalamak istiyor muhtemelen. loggerla bunları yakalayamaz.

Bunun için sürekli FatalLog'u okutup sürekli yeni eklenen satırları kontrol etmek lazım ki kötü bi yöntem, aklıma daha iyisi de gelmiyor.
Veya gameserverdan DLL ile yakalamak mümkün tabi ki ama c++'de hiç SQL işlerine girişmediğim için yardımcı olamıycam.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
güzel planlarım vardı fakat program vardı daha öncede xFire Diye logları db aktarıyordu ama 24 saatte bir kere sadece uniqueleri seçiyordu. Amacım Anlık Bir Logtu yinede bununla ilgili fikir ve yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 3096

güzel planlarım vardı fakat program vardı daha öncede xFire Diye logları db aktarıyordu ama 24 saatte bir kere sadece uniqueleri seçiyordu. Amacım Anlık Bir Logtu yinede bununla ilgili fikir ve yorumlarınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim
xFire işini görecekse sourcesini birisi düzenlesin 24 saatte değilde anlık yapsın 🙏

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93

paylaşılmış yeni gördüm :) işin %90 bölümü tamam %10 yardım beklemedeyim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.