Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü bmt bsr vs gibi dosyaları nasıl açarım

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba arkadaşlar ddj ile ilgili resimleri çözdüm fakat silkroadda bir petin görüntüsünü değiştirmek için ddj yi değiştirmek yeterlimi yoksa bmt yide mi el atmamız gerekiyor bilgisi olan varmı ayrıca bsr bmt gibi dosyaları hangı programla acarım ?bilgisi olan paylasırsa sevinirim tşkrler

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,755
Ödül Puanları
93
.bsr .bmt çevirici programı yok diye biliyorum .bmp çevirip photoshop aracılığı ile yapabilirsin anca

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
.bsr .bmt çevirici programı yok diye biliyorum .bmp çevirip photoshop aracılığı ile yapabilirsin anca
peki silkroadda bir petin görüntüsünü değiştirmek için ddj yeterlimi bmt yide yapmalımıyız bunu bılıyormusun

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,755
Ödül Puanları
93
peki silkroadda bir petin görüntüsünü değiştirmek için ddj yeterlimi bmt yide yapmalımıyız bunu bılıyormusun
İkisininde birbirine bağlantısı varsa tabikide ikisinide değiştirmelisin. Eğer tek tarafı değiştirdiğinde sorun yoksa tekini değiştirmen yeterli olur galiba.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
data prim mtrl cos ddj ddj 2 tane dosyanın pet görüntüsü içerini değiştirdim değişmedi başka neyi dğeişcez acaba :D bi bulabılsek

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.