Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Bow Butterfly Skill Etki Alanı(Vuruş Sayısı)

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Öncelikle Selamın Aleyküm,

Bildiğiniz üzere bow skillerinde alan skilli mevcut 1694525428087.png , bu skill'in maksimum hedefini yükselttiğimde olmuyor. Sanırım ben yanlış paramda işlem yapıyorum yada başka birşey.

1694526944446.png

işaretlediğim paramı yükselttiğimde skill'in açıklama kısmında değişim oluyor fakat skill'i kullandığımda örneğin 7 moba atak yapması gerekirken 5 moba atak yapıyor ama 7 moba zehir bulaşıyor..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar :)

Ekli dosyalar

• 1694525486387.png
    1694525486387.png
    5.7 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm

Bildiğiniz üzere bow skillerinde alan skilli mevcut Ekli dosyayı görüntüle 16793 , bu skill'in maksimum hedefini yükselttiğimde olmuyor. Sanırım ben yanlış paramda işlem yapıyorum yada başka birşey.

Ekli dosyayı görüntüle 16796

işaretlediğim paramı yükselttiğimde skill'in açıklama kısmında değişim oluyor fakat skill'i kullandığımda örneğin 7 moba atak yapması gerekirken 5 moba atak yapıyor ama 7 moba zehir bulaşıyor..

PARAM16 daki bu skille ait olan bütün değerleri 4 yerine 10 yapınca 10 kişiyi öldürdü şimdi denedim. Skilleffect'i değiştirmediğim için 4 tane vuruyormuş gibi gözüküyor ama hepsi ölüyor.

1694529843275.png

ezgif.com-video-to-gif (2).gif

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Basic_ChainCode 'den SkıllID 'yi çektirerek onun alt grubuna eşitleme yaptıracaksın o zaman istediğine ulaşabilirsin.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Basic_ChainCode 'den SkıllID 'yi çektirerek onun alt grubuna eşitleme yaptıracaksın o zaman istediğine ulaşabilirsin.
1694526661439.png

öncelikle yanıtın için teşekkürler ❤️ Param değerini değiştirdikten sonra basic_chaincode kısmına bu şekildemi ekleme yapacağım hocam.

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Param değerlerini değiştirmene gerek yok oradaki Chaincode ile oynayarak uygun skillıdyi eklersen istediğin attack ve zehir probalitysini uygularsın.

Oyla 0

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Param değerlerini değiştirmene gerek yok oradaki Chaincode ile oynayarak uygun skillıdyi eklersen istediğin attack ve zehir probalitysini uygularsın.
sanırım istediğim şeyi tam olarak anlatamadım :D

SRO[2023-09-12 17-08-08]_10.jpg

5 moba vuruyor ama 7 moba yanma debuff etki ediyor..

Demek istediğim tam olarak bu 5 mob değilde 7 veya daha fazlasını yapmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113

Bildiğiniz üzere bow skillerinde alan skilli mevcut Ekli dosyayı görüntüle 16793 , bu skill'in maksimum hedefini yükselttiğimde olmuyor. Sanırım ben yanlış paramda işlem yapıyorum yada başka birşey.

PARAM16 daki bu skille ait olan bütün değerleri 4 yerine 10 yapınca 10 kişiyi öldürdü şimdi denedim. Skilleffect'i değiştirmediğim için 4 tane vuruyormuş gibi gözüküyor ama hepsi ölüyor.

1694529843275.png

Oyla 0
Çözüm

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93

Genişletmek için tıkla ...

Ben sadece 1 tanesini değiştirmiştim demekki o skillin tüm levellerini değiştirmek gerekiyormuş, teşekkürler ❤️

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,953
Ödül Puanları
113
Bilgilendirme : Ayarlayacak arkadaşlar Maximum 10 kişiye göre ayarlasın 100 kişiye göre de denedim hepsi tam olarak ölmemektedir.

Alttaki GIF Skilleffect'i güncellenmiş halidir. 10 kişiye vuracak şekilde ayarladım. Ayarlamak isteyenler buna dikkat ederek ayarlarsa sevinirim.

Not : 10 tane'den fazla koyarsanız yine vuruyor ama hasar olarak " 1 " vuruyor. +250 Bow ve 65565 STR ve INT ile denenmiştir.

ezgif.com-video-to-gif (4).gif

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.