Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Box Açınca Tebrikler Ödül Noticesi

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Box Açınca Tebrikler Ödül Noticesi Nasıl Yapa Bilirim Bunun Konusunu Bulamadım Yada Bir Fikir Verecek varmı

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bence hiç kullanmayı bilmiyorsun ama yinede sen bilirsin

Oyla 0

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bence hiç kullanmayı bilmiyorsun ama yinede sen bilirsin
burda bilip bilmemeyi seninle tartışmayacam burda hatayı arıyorum sen bilip bilmemeyi söylüyorsun yani bilmemek degil ögrenmemek ayıb okadar çok biliyorsan ögrete ozaman ögrenelim hocam

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
moderatör zaten öğretmiş neyi nasıl yapman gerektiğini anlamıyorsan bu senin sorunun bence

Oyla 0

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
505
Ödül Puanları
93
Kodu Şuan Denedim Çalışıyor

Ekli dosyalar

• SRO[2020-04-02 15-24-35]_98.jpg
    SRO[2020-04-02 15-24-35]_98.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 27
Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
505
Ödül Puanları
93
Benim anladığıma göre önce StoredProcedure yapıyosun :D yanlış yapıyosun önce _RefBox oluşturacaksın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.