Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Bu, devam eden tüm aktarımları iptal eder.

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Daha önce hiçbir zaman böyle bir hata ile karşılaşmamıştım. Bilgisayarı kapatmak için alt+F4 tuşuna bastığımda böyle bir kutu çıktı. Bu nedir sizce virüs olabilir mi?
Anydeskten birçok kişi bilgisayarıma bağlanıp ayar yaptı birisi bi virüs atmış olabilir mi sizce yoksa bunun vsro dosyalarıyla mı alakası var?

Bu, devam eden tüm aktarımları iptal eder.
Tüm aktarımları iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

bu ne.png

Çözüm
Anydesk / teamviewer gibi bi programdan askıda kalan kopyalama işlemiyle ilgili gibi geldi bana. Teamviewerda uzun süre bir bug vardı mesela sağ aşağıda pano işlemi 60% gibi bir yazı bugda kalıyordu. Virüs olduğunu sanmıyorum

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,408
Ödül Puanları
113
ilk defa görüyorum, yem olabilir. Görev yöneticini kontrol et gözüne anormal bir şey çarpabilir. Vsro dosyalarıyla alakalı değil. Önce bi pcye res at ama bir transfer varsa gitmesin :D

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,187
Ödül Puanları
113
torrentcisin bu yüzden olabilirmi sağ alt köşede torrent çalışıyorsa gayet normal bi hatadır bu

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
torrentcisin bu yüzden olabilirmi sağ alt köşede torrent çalışıyorsa gayet normal bi hatadır bu
Torrent çoğu zaman pasif durumda en son 1 hafta önce açmıştım. Başlangıçta aç seçeneği de kapalı. Çalışmıyordu yani torrent.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ilk defa görüyorum, yem olabilir. Görev yöneticini kontrol et gözüne anormal bir şey çarpabilir. Vsro dosyalarıyla alakalı değil. Önce bi pcye res at ama bir transfer varsa gitmesin :D
Baktım da 150 200 farklı dosya çalışıyor anormal bir şey gözüme çarpmadı o yüzden size sorayım dedim.

Daha yeni lisanslı norton antivürüs programıyla tarattım bikaç saat sonra bilgisayarı kapatırken aksi gibi bu çıktı önüme :)

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Anydesk / teamviewer gibi bi programdan askıda kalan kopyalama işlemiyle ilgili gibi geldi bana. Teamviewerda uzun süre bir bug vardı mesela sağ aşağıda pano işlemi 60% gibi bir yazı bugda kalıyordu. Virüs olduğunu sanmıyorum

Oyla 0
Çözüm

Dorth

.
Alınan Beğeni
246
Ödül Puanları
43
Torrent den kaynaklı gibi duruyor arka planda veri aktarımı yapıyor gibi duruyo

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Umarım virüs değildir dediğiniz gibidir. Teamwieveri kaldırdım her ihtimale karşı.

Torrent den kaynaklı gibi duruyor arka planda veri aktarımı yapıyor gibi duruyo
Torrenti de kaldırdım umarım torrentten veya teamwieverden kaynaklı bi sıkıntıdır.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,187
Ödül Puanları
113
Umarım virüs değildir dediğiniz gibidir. Teamwieveri kaldırdım her ihtimale karşı.

Torrenti de kaldırdım umarım torrentten veya teamwieverden kaynaklı bi sıkıntıdır.
Niye kaldırıyorsun torrent candır

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.