Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

iSRO-R Yardım C9 Hatası Alıyorum

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Tüm Herşey sorunsuz çalışıyor oyun giriş ekranında C9 Hatası alıyorm. Silkroad R Dosyalarıdır Yardımcı olursanız sevınırım

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    872.5 KB · Görüntüleme: 10

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,338
Ödül Puanları
93
Son durum nedir hocam çözebildiniz mi ?

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,009
Ödül Puanları
214
C9'un tek sebebi Global Manager ile bağlantı kuramıyor entry2 ve Entry7 yi kontrol etmelisin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Maalesef ustam hala aynı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Cert db deki portlar bu şekilde ustam certin dbsinde farm dbconfigi yok bu yüzden olabilir mi teşekkürler

gateway bu hatayı veriyor c9 verdiğinde
CertifyUser_Global(195) - Failed to CertifyUser. Return : 1 UserID : gelenkim IP : 88.******** Desc : URL :

Ekli dosyalar

• IMG_8473.png
    IMG_8473.png
    234.3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_8474.png
    IMG_8474.png
    103 KB · Görüntüleme: 8
Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
143
Ödül Puanları
33
account tablosunda yeni kullanıcı bütün bilgileri dolu olmalıdır ve en az 8 karakter Id ve şifre olmalıdır. Ayrıca gm char olarak giriş yapmak istiyorsanız ip adresleri gm için tablolara girilmelidir ve ayrıca sunucunun ip adresi ip tablosuna girilmelidir ve 15779,15881,15884 portlarına firewalldan izin vermelisiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
[GatewaySvr] Official IP Detected, Official IP Pass the 'In Service' Check (88.2**********)

Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
143
Ödül Puanları
33
[GatewaySvr] Official IP Detected, Official IP Pass the 'In Service' Check (88.2**********)
15779,15881,15884 portlarına firewalldan izin vermelisiniz ve 88. olan ip adresi yüksek ihtimalle sunucu yada sizin ip adresiniz bunun ip gerekli ip tablolarına giriş yapın sorun çözülecektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
account tablosunda yeni kullanıcı bütün bilgileri dolu olmalıdır ve en az 8 karakter Id ve şifre olmalıdır. Ayrıca gm char olarak giriş yapmak istiyorsanız ip adresleri gm için tablolara girilmelidir ve ayrıca sunucunun ip adresi ip tablosuna girilmelidir ve 15779,15881,15884 portlarına firewalldan izin vermelisiniz.
Hesabı gm den çıkardım normal giriş için ipleri yazdım 8 karakter şifre ve id firewall açık

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Yine aynı sorun devam ediyor

Serverla alakalı bi durum olma olasılığı nedir?

Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
143
Ödül Puanları
33
Yine aynı sorun devam ediyor

Serverla alakalı bi durum olma olasılığı nedir?
Zannetmiyorum. firewalldan bütün portları aç ve sunucu restart açıp dene sorun olmazsa port ayarlarında sorun vardır demek. yapamazsan anydesk ver yapayım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.