Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

• Konbuyu başlatan Üye silindi 505
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 505

yeni evli çift birbirleri ile sevişmek istediklerini utandıklarından dolayı hiç bir zaman birbirlerine söyleyemiyorlar. Bir akşam oturmuş konuşmuşlar, biz buna bir isim koyalım dediğimiz zaman birbirimizle sevişmek istediğimizi anlarız. tamam mı tamam, adı ne olsun ne olsun çamaşır yıkamak olsun diye kararı vermişler. yeni evliler annelerinin evine gitmişler canları çok istemiş hayatım çamaşır yıkayalım mı yıkayalım canım demiş hemen ortadan kaybolmuşlar, ertesi günü yine komşuya gitmişler çamaşır yıkayalım mı diye sormuş koca yıkayalım demiş eşi. Yine gece yatarlarken kocası karısına hadi canım çamaşır yıkayalım canım çok istiyor, kadın da ya bugün makine bozuk sonra yıkayalım demiş. koca tamam der ve arkasını döner, aradan kısa bir süre sonra kadının canı ister kocasına hadi yıkayalım der çamaşırı, kocası da döner gerek kalmadı hayatım ben elle yıkadım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.